UŞAK 26°C
Sisli
Son Dakika Haberler

ARİF AKÇAKAYA İSTİFA ETTİpost_views_couzf Görüntüleme

kategorisinde, 17 Şubat 2016 - 0:57 tarihinde yayınlandı

akça

Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkanı Arif Akçakaya,yaptığı yazılı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Akçakaya’nın açıklaması şöyle;

07.05.2014 tarihinde üstlendiğim başkanlık görevimle birlikte 2. Sezonun yarısına kadar gelmenin gururunu yaşıyorum. Kulübümü bir adım ileriye taşımak adına bugüne kadar kendi iş yoğunluğumla beraber birçok çalışma yaptım. Başkanlığımdan bu yana yönetim kurulumuzla beraber başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Muratbey Uşak Sportif basketbol kulübü olarak oyuncular, idari-teknik kadro ve yönetimdeki arkadaşlarımla aile yakınlığı çerçevesinde çalışma ortamı oluşturduk. Zor şartlarda el birliği ile birbirimize destek olarak üstesinden geldik. Ancak geldiğimiz bu noktada gece gündüz demeden canla başla çalıştığımız basketbol yolunda ne yazık ki desteklerin yetersiz kalmasından dolayı 2 sezondur başında bulunduğum Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimden kendi işlerimin de yoğun olması sebebiyle üzülerek istifa ediyorum. Bugüne kadar her koşulda yanımda olan başta Yönetim Kurulu Üyelerime, takım oyuncularımıza, teknik ekibimize, basın mensubu arkadaşlarımıza ve büyük yürekleriyle salonu dolduran taraftarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İçimdeki basketbol sevgisi bitmeyecek. Kulübün zor şartlarını en iyi bilen kişi olarak desteğimi her zaman dışardan sonuna kadar yapacağım. Kulübümüz için hayırlı olmasını temenni ediyor, Yönetim kurulu başkanlığına seçilecek adaylara başarılar diliyorum. Her zaman bahsettiğim gibi şehrin takımına emek vermek bir gururdur.
Tekrardan herkese teşekkür ederek, camiamıza veda ediyorum. Muratbey Uşak Sportif Basketbol takımının kalan maçlarında canı gönülden destekleyeceğimi belirterek, başarılar diliyorum.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER