UŞAK 19°C
Sağanak Yağışlı
Son Dakika Haberler

ADD GELENEKSEL BALOSUNU DÜZENLEDİpost_views_couur Görüntüleme

kategorisinde, 19 Aralık 2015 - 15:28 tarihinde yayınlandı

 _DSC2469 _DSC2475

 

Çağrı düğün salonunda yapılan baloya yoğun katılım vardı. Baloya  CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Emre Altınışık, Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şube Başkanı Arif Güvenir, CHP İl-İLçe yönetimleri ve üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Arif Güvenir’in konuşmasıyla devam eden baloda Güvenir’in konuşmasının ardından Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Emre Altınışık ise balo hakkında Şöyle konuştu ’’ Atatürk’e yakışan bir tavır sergiliyor ve karanlığın karşısında bugün Uşak aydınlığı temsil ediyor. Size genel merkezimiz adına şükranlarımızı sunuyorum. 21 yıl önce kurulmuş bir şube. 1994 yılında Uşak şubemiz açıldı. Yıllar sonra 2003 ya da 2004 yıllarında yine bir genç kardeşimiz şube başkanlığını aldı ve o gün Atatürkçü Düşünce Derneğine çokta yakışan bu yemekleri organize etmeye başladı. Türkiye’nin 484 yerinde şubesi bulunmaktadır. Dünyanın en yaygın ve en çok piyesi bulunan demokratik bir örgüttür.

ADD’ye destek verenlere teşekkür edildi. Gecenin sonunda ADD Ödev Evi Öğrencileri şiirlerini okudu. Ödül töreni yapıldı ve gece eğlencelerle devam etti.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER