UŞAK 18°C
Sisli
DOLAR
5,4702
EURO
6,2059
ALTIN
229,10
BIST100
104.595

AHMET VURAL “İL BAŞKANLIĞINA MAHKUM EDİLDİM”136 Görüntüleme

kategorisinde, 29 Ağustos 2017 - 22:17 tarihinde yayınlandı
AK Parti Uşak İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Vural AK Parti Uşak il Başkanlığına aday olduğunu ve seçileceği yönünde umutlu olduğunu açıkladı.

AK Parti Uşak Teşkilatı içerisinde yıllardır halka hizmet için bulunduğunu vurgulayan Vural, hiçbir grubun, yapının ve hiç kimsenin aday olmadığını,  Sadece AK Parti’nin bir neferi olduğunu da belirtti.

“TABANIN BASKISI İLE ADAY OLDUM”

Emekli Ziraat Teknisyeni Ahmet Vural, AK Parti tabanından il başkanı olması yönünde çok istek aldığı için AK Parti Uşak İl Başkanlığına aday olduğunu ve genel merkez tarafından seçilmesi yönünde büyük umut taşıdığını açıkladı.

Vural, “Ben hiçbir grubun, hiçbir vekilin ve hiç kimsenin adayı değilim. Sadece yüreğinde gerçek Ak sevda taşıyanların adayıyım. İnşallah bana il başkanlığı görevi tevdi edilirse, tüm üyelerimizi, tüm halkımızı kucaklayacağız inşallah” dedi.

AK Parti Genel Merkezi’nin kendisine il başkanlığı görevini tevdi ettikten sonra yapacakları hakkında bilgi veren Vural, “AK Parti olarak halkla iç içe olup kızgınlıkları ve küskünlükleri gidermemiz gerekiyor. İl başkan adayı olarak şanslı olduğumu düşünüyorum. Son anda il başkanı adayı olmaya karar verdim. Tabanımın ve dostlarımın baskısı ile il başkanı adayı olmaya mecbur değil mahkum edildim. Çünkü ben her zaman yapıcı eleştirilerde bulunurum. Hiçbir zaman bölücü olmadım.  Görüştüğüm Ak sevdalılar, gittiği her toplum kesiminde kabul gören bir il başkanı özlemini dile getirdiler. Bu AK sevdalıları yalnız bırakmamak için il başkanı adayı olmaya karar verdim” şeklinde konuştu.

“ŞANSIM YÜZDE 90”

Vural, “Benim koymuş olduğum teşhisi ve tespit ettiğim rahatsızlıkları genel merkezim benden üç beş gün sonra dile getirdi. Sanki ben oradan bilgileri alıp da onlardan  önce açıklamışım gibi bir durum yaşandı. Hayır, gerçek tektir. Teşhis doğru konup tedavi ona göre yapılmalıdır. Allah korusun yanlış tedavi kangren ve ölüme kadar gider. Ben AK Parti Uşak İl Başkanı olarak şansımı yüzde 90 olarak değerlendiriyorum. Tabanımın desteğinin etkisi ile Ankara’ya çağrılan ilk 3 aday arasında olacağıma bütün kalbimle inanıyorum” şeklinde açıklamasını tamamladı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER