UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI’NDAN KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASIpost_views_covbm Görüntüleme

kategorisinde, 09 Mart 2016 - 17:35 tarihinde yayınlandı

Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 Q7 Q8 Q9

Ak Parti Uşak Gençlik Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Vesilesi ile İsmetpaşa Caddesinde Karanfil ve Buzdolabı Süsü Dağıtımı Gerçekleştirdi.

İsmetpaşa caddesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle çiçek Uşak Ak Parti Gençlik Koları Ekibiyle çiçek Dağıtan Gençlik Kolları Başkanı Av. Ahmet MILLIK:

Keşke kadınlarımızın değerini bir gün değilde hergün bilsek.. Kutlu olan budur… Mücevher gibidir, bir kadının göz yaşIarı, onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer.

En güzel dünya nimeti, insanın sahip olacağı nimetlerin en hayırlısı, zikreden dil, şükreden kalp ve insanın iman doğrultusunda yaşamasına yardımcı olan kadındır.

Her kadın bir annedir, ve her erkeğin annesine gösterdiği saygıyı diğer kadınlara da göstereceği bir dünyada yaşama, kadının ve erkeğin, farklılıkları nedeniyle düşman olduğu günleri geride bıraktığı; kusursuz bir dayanışma içinde birbirlerine sarıldığı nice güzel günler yaşamak ve kadına şiddetin olmadığı, kadınlarında erkekler kadar özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir hayat olması dileğimle, Tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz dedi..

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER