UŞAK 13°C
Parçalı Bulutlu

AK PARTİ İL BAŞKANI SERVET KUŞ: 1 KASIM’IN ÖNEMİNİ HERKESE ANLATINpost_views_couyb Görüntüleme

kategorisinde, 27 Ekim 2015 - 11:15 tarihinde yayınlandı
ser
AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, partililere ağrıda bulundu; “Son sürece girdik, artık maksimum çalışma ile ülkemizin kaderini çizeceğiz”
AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, seçimlere sayılı günler kaldığını belirterek, “Teşkilat olarak iyi bir çalışma dönemi geçirdik ve son günlere giriyoruz. AK Parti’ye gönül verenlerin son günleri daha iyi geçirmesini ve 1 Kasım’ın ülkemiz için önemini herkese anlatmasını istiyoruz” dedi. 
 
AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, 1 Kasım seçimlerine 6 gün kala, yaptığı yazılı açıklamada, teşkilat mensuplarına yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür etti. Parti mensuplarının köy köy, mahalle mahalle gezerek 7 Haziran öncesi ve sonrasında yaşanan gelişmeleri anlattığını söyleyen Servet Kuş, “İl yönetimimiz, ilçe, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarımız ve partimizin bütün üyeleri, 1 Kasım öncesi sıkı bir çalışma yaptı. Adeta arı gibi çalışan parti mensuplarımız, ulaşabildikleri herkese gitti ve Türkiye’nin kaderinin 1 Kasım’a bağlı olduğunu anlattılar. İstikrarın devamı ve ülkemizin 2023 vizyonu için, ‘Sen ben yok, Türkiye var’ dedik. Ve sahada da gördük ki, halkımızın büyük bir bölümü, oluşan bu kaos ve istikrarsız ortamından muzdarip. Yeniden atağa kalkmak ve büyüme trendinin devamı için AK Parti, tecrübeli kadrolarıyla her zaman hazırdır” diye konuştu. 
 
AK Parti üyelerine çağrıda bulanan Servet Kuş, “AK Parti’nin 13 yıldır iktidarda olması ve ülkemizi yönetmesinde en büyük emek teşkilatımıza gönül verenlerindir. Onların yaptıkları özverili çalışmalar sayesinde hep dimdik durduk ve bize yönelik bütün sinsi ve hain oyunlar, bertaraf ettik. Şimdi 1 Kasım seçimleri gibi, ülkemiz için önem taşıyan bir sürecin içindeyiz. Her şeyden önce 1 Kasım, şahıslar ve partilerin değil ülkemizin kaderi için önemlidir. Teşkilat üyelerimizin bu düşünceyle 1 Kasım’ın önemini ulaşabildikleri herkese anlatmalarını istiyoruz. Bu düşüncelerle, bugüne kadar teşkilatımızda emeği olan herkese teşekkürü bir borç biliyoruz” ifadesini kullandı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER