UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

AK PARTİ İL BAŞKANI SERVET KUŞ: SİVASLI İLÇESİNE 300 ÖĞRENCİLİK PANSİYON YAPILACAK391 Görüntüleme

kategorisinde, 29 Nisan 2016 - 8:50 tarihinde yayınlandı

servet bşkn

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, Sivaslı ilçesine 300 öğrencilik pansiyonun yatırım programına alındığını söyledi. İlçeye ayrıca engelli öğrenciler için 8 derslikli özel bir eğitim kurumu inşa kazandırılacağını söyleyen Servet Kuş, “Sadece Uşak Merkez’e değil, tüm ilçelerimize hizmetlerin ulaşması için yoğun bir mesai harcıyoruz. Sivaslı ilçemizin de uzun zamandan beri pansiyon ve engelli öğrenciler için okul talepleri vardı. Bu noktada Uşak Milletvekillerimiz sayın Mehmet Altay ve sayın Alim Tunç ile gerekli taleplerde bulunduk. Devlet büyüklerimiz, söz konusu taleplerimize olumlu yanıt verdi ve eğitimle ilgili istekler yatırım programına alındı. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Partisinin hayatın her alanına indiğini ve sürekli sahada olduğunu kaydeden Servet Kuş, “AK Parti, millete hizmet etmeyi gaye edinen ve halkın hizmetkarlığından asla usanmayan, bir siyasi partidir. Kurulduğumuz günden beri büyük-küçük demeden herkese ulaşmaya çalıştık ve bize iletilen talepleri kulak ardı etmeden takip ettik. 1 Kasım öncesinde ve sonrasında göreve gelen bütün milletvekillerimizle uyum içinde çalıştık ve bu sayede hizmetleri daha hızlı hayata geçirme fırsatı bulduk. Parti teşkilatımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimizle uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Servet Kuş, kentteki tüm ilçelerin taleplerinin ilgili bakanlıklara iletildiğini ve takiplerinin düzenli olarak yapıldığını sözlerine ekledi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER