UŞAK 15°C
Az Bulutlu
DOLAR
5,3088
EURO
6,0015
ALTIN
225,76
BIST100
101.729

AK PARTİ İL BAŞKANI TUĞRUL’UN 10 OCAK MESAJI304 Görüntüleme

kategorisinde, 10 Ocak 2019 - 13:45 tarihinde yayınlandıAK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada:

“Basın toplumun ortak sesidir ve halkın sorunlarını yetkili birimlere taşımada önemli bir fonksiyonu vardır. Demokrasinin işlerliğinin yegane unsurlarından biri olan basınımızın bu anlamlı gününü tebrik ediyorum” dedi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Tarafsız, ilkeli ve etik anlayışla çalışan gazetecilerin toplum adına önemli bir işlevi bulunduğunu dile getiren Tuğrul, “Gece ve gündüz demeden anlamlı bir görev üstlenen basınımızla, gerek ilimiz ve gerekse ülkemizin kalkınması için mesai halindeyiz. Basın, sadece bilgi ve haber vermekle kalmaz, aynı zamanda en zor günlerde topluma ışık tutar ve gelecek adına ümidimizi kaybetmemiz konusunda telkinlerde bulunur. Toplum faydasını esas alan ve ülkemizin yarınlarını düşünen gazetecilerimizle, yoğun bir mesai halindeyiz. Hizmetlerin eksiksiz ve hakkaniyetli bir ölçüde amacına ulaşması için basınımız bir rehber vazifesi görüyor. Basın toplumun ortak sesidir ve halkın sorunlarını yetkili birimlere taşımada önemli bir fonksiyonu vardır. Demokrasinin işlerliğinin yegane unsurlarından biri olan basınımızın bu anlamlı gününü tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler:
YORUM YAZ


BENZER HABERLER