UŞAK 18°C
Sağanak Yağışlı
Son Dakika Haberler

AK PARTİ KADIN KOLLARI TAM KADRO HAZIRpost_views_covax Görüntüleme

kategorisinde, 30 Eylül 2015 - 14:14 tarihinde yayınlandı

KADIN

AK Parti Uşak İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul, “1 Kasım’daki Genel Seçimlere tam kadro hazırız” dedi.

Seçim çalışmalarında ve parti içinde kadınların önemine dikkat çeken İlknur Ertuğrul, “Geçmiş seçimlerde olduğu gibi 1 Kasım’da yapılacak Genel Seçim çalışmalarında da en büyük yük kadın ve gençlerimizde olacaktır. “1 Kasım’da yapılacak Genel Seçimlere tam kadro hazırız. Partimizin tüm kademeleriyle uyum içerisinde çalışarak 1 Kasım’da sandıktan zaferle çıkacağımıza inanıyoruz. AK Parti Uşak İl Kadın Kolları olarak her zaman sahada olduk, gün geldi evimizin yolunu unuttuk. 1 Kasım için de morallerimiz yüksek, daha çok çalışmak için azimliyiz” diye konuştu.

Genel Seçimler öncesi partimiz adına yapacağımız çalışmalarımızda kıymetli kadınlarımızın özveriyle çalışacaklarına canı gönülden inanıyorum” diye konuştu.

 

“BİZ İNSAN ODAKLI BİR PARTİYİZ”

En büyük güçlerinin kadınlar olduğunu söyleyen İlknur Ertuğrul, “Biz insan odaklı bir partiyiz. O yüzden bire bir ilişkiler çok önemli. Yakın ilişkilerde çok ciddi tecrübelerimiz var. İnsanların bizi çok çabuk sevdiğini düşünüyoruz. Düşüncelerimiz, duygularımız, tamamen insanların daha iyi standartlara ulaşması içindir ” diye konuştu.

 

“12 SENELİK BAŞARIMIZIN ARKASINDA KADINIMIZA OLAN İNANCIMIZ VAR”

AK Partili Başkan Ertuğrul, gerçekleştirilecek oldukları ev ziyaretlerinde görüşlerini izah edeceklerini belirterek, “Sayın Başbakanımızın ve Sayın Sare Davutoğlu’nun selamını götüreceğiz her haneye. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. 12 senelik başarımızın arkasında insanımıza, kadınımıza olan inancımız var. Kadınlarımızın, her zaman hikmetli, İrfanlı düşünceyle karar verdiğinin farkındayız. Ziyaretlerde, kadınlarımıza ‘AK Partide gelin yürek birliği yapalım. 1 Kasım’da gereken cevabı verelim’ diyeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM YAZBENZER HABERLER