UŞAK 19°C
Sağanak Yağışlı
Son Dakika Haberler

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞpost_views_couyr Görüntüleme

kategorisinde, 08 Aralık 2015 - 23:04 tarihinde yayınlandı

bagis

Ak Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç, ilk alacakları maaşları Uşak Sportif’e bağışlama kararı aldılar.

Muratbey Uşak Sportif,bu sezon oynadığı 8 maçta aldığı 6 galibiyet aldı. Bu başarının yanında, federasyon tarafından getirilen transfer yasağı ve iki önemli oyuncusunun sakatlanarak kadro dışı kalması ile de sıkıntılı günler geçiriyor.

Ak Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç, kulüp yöneticileri ile bir araya geldiler. Kulübün yaşadığı sıkıntıları dinleyen milletvekilleri ilk alacakları maaşları Uşak Sportif’e bağışlama kararı aldılar.

Muratbey Uşak Sportif için kenetlenen Uşaklılar  kentte görülmemiş bir destek kampanyası başlatıldı. Milletvekilleri birer maaş bağışının ardından, birçok esnaf bir günlük hasılatlarının tamamını, öğrenciler de kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını kulübe bağışlama kararı aldı

Spor Toto Basketbol Ligi’nde başarı göstermenin çok önemli olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Arif Akçakaya , “Böyle bir kıvılcımı, böyle bir meşaleyi ilk olarak vekillerimiz yaktığı için teşekkürlerimi iletiyorum.dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER