UŞAK 15°C
Az Bulutlu

AK PARTİ UŞAK İL TEŞKİLATI BELEDİYE YATIRIMLARINI İNCELEDİpost_views_couza Görüntüleme

kategorisinde, 26 Nisan 2016 - 19:55 tarihinde yayınlandı

q1 q2 q3 q4

Uşak AK Parti İl Teşkilatı, Uşak Belediyesi’nin tamamlanan ve yapımı devam eden bazı yatırımlarını inceledi. AK Parti İl Başkanı Servet Kuş’un önderliğinde yatırımları yerinde inceleyen parti teşkilatına, Belediye Başkanı Nurullah Cahan eşlik etti.      Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, yapımı tamamlanan Karaağaç ve Aybey Mahalle Konakları, otogar battı çıktı inşaatı ve kent içi çevre yollarıyla ilgili bilgiler verdi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, “30 Mart 2014’te Uşak Merkez, Eşme, Banaz ve Karahallı’da AK Partili başkanlarımız göreve geldi. AK belediyeler, göreve geldikleri bütün mahalleri geliştirmeye ve güzelleştirmeye başladılar. El birliği ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

UŞAK BELEDİYE BAŞKANI CAHAN, ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kısa bir süre sonra konakların hizmete gireceğini ifade eden Başkan Cahan, “Uşak’ın temel ihtiyaçlarına çözüm üretmek için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Belediyemiz, yol, su ve diğer temel hizmetlerin yanında, sosyal anlamda da halkımıza hizmet ediyor. Mahalle konaklarımız bu noktada büyük bir eksikliği giderecek. Burada mahalle bazında sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleşecek. Ayrıca mahalle konaklarımız sayesinde halkla bağımız daha güçlü olacak” dedi.

Otogar battı çıktı inşaatının 90 gün içinde tamamlanacağını dile getiren Başkan Cahan, “Uşak’ta trafik sorununa kalıcı çözüm bulmak için bir dizi proje geliştirdik ve yapım aşamasına geçtiklerimiz oldu. Dikilitaş köprülü kavşağı ve otogar battı çıktı inşaatları sürüyor. Yeni başladığımız otogar kavşağı çalışması 3 ay içinde bitecek. Aynı güzergahta bulunan stadyum kavşağına da battı çıktı yapımı için ihale aşamasına geçildi. Tüm çalışmalar tamamlandığında, ilimiz trafiğinin büyük ölçüde rahat ettiğini hissedeceğiz” diye konuştu.  Kent içi çevre yollarındaki çalışmalara değinen Başkan Cahan, ulaşımın daha kolay sağlanması ve sürücülerin trafikte eziyet çekmemesi için yol ağının gelişeceğine vurgu yaptı. Cahan, ayrıca belediyenin diğer hizmetleriyle ilgili de parti mensuplarına bilgi verdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER