UŞAK 10°C
Az Bulutlu

AKPARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI İLKNUR ERTUĞRUL: VERİLEN MESAJI İYİ ANLADIKpost_views_couys Görüntüleme

kategorisinde, 06 Kasım 2015 - 17:07 tarihinde yayınlandı

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul, 7 Hazirandan sonra yaşatılmak istenen istikrarsız ortamda da hiçbir sorumluluktan kaçmadık”, AK Parti’nin terörle, kaos planlarıyla, ekonomik kriz senaryolarıyla bedel ödetilmeye kalkılan Türkiye için elini taşı altına koyduğunu söyledi.

1 Kasım seçimlerini ‘milletin zaferi’ olarak nitelendiren Ertuğrul, “Eski Türkiye’ye, vesayetlere, çözümsüzlüklere dönmek isteyenlere karşı siyasetin ve milletin yanında olduk. Halkımız bunu gördü, sükunet ile tüm provokasyonlara, yalanlara karşı sabırla 1 Kasımı bekledi ve gereken cevabı bir mühürle verdi. 1 Kasım zaferi sadece AK Parti’nin değil milletimizin zaferidir. Kazanan Türkiye olmuştur. Sorumluluğumuzun farkındayız. İlk iktidara geldiğimiz günden beri yaptığımız gibi toplumun hiçbir kesimini ayırt etmeden sürdürdüğümüz hizmet siyasetini, reformları, kalkınmayı, gelişmeyi ilk günkü aşkla çalışarak devam ettireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu

VERİLEN MESAJI İYİ ANLADIK

AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde eksik bıraktığı alanları, 1 Kasım seçimlerinde tamamladığını belirten Ertuğrul, “7 Haziran’dan önce AK Parti’yi yıpratma kampanyası yürüttüler. O süreçten önce bizimde eksik kaldığımız bazı noktalar vardı. Baktığımız zaman yine AK Parti’nin belirleyici olduğunu halkımız göstermiştir. Millet tarafından tercih edildiği aşikardır. 7 Haziran’dan sonra oluşan ortamı en iyi şekilde Ak Parti’nin idare edebileceğini 1 Kasım’da halkımız söylemiştir. AK Parti hem ulusal hem de yerel anlamda milletin verdiği mesaja uygun biçimde bir siyaset tarzını benimsemiş olması, eksik bıraktığı alanları kapatmış olması 1 Kasım seçimlerinde bu kadar oy almamıza eden oldu” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER