UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

ALAATTİN ÇAKICI: HÜKÜMETİMİZİN RUSLARLA OLAN POLİTİKASI EN DOĞRU POLİTİKADIR445 Görüntüleme

kategorisinde, 03 Ocak 2017 - 18:32 tarihinde yayınlandı

img_20161230_234102

Bolu F tipinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, Ortaköy’de meydana gelen hain saldırı ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

A.B.D ve A.B’ni yöneten üst aklın Kuzey Afrika’dan başlayarak Güney Batı Asya’ya kadar İslam coğrafyasında islamın her yaşadığı ülkelerde Srilanka’da,Hindistan’da,Afganistan’da,İran,Irak ve Suriye’yi bazen Endonezya adalarında ya etnik kimliği kullanarak ya da Sünni, Şii müminlerin arasına fitne sokarak kendilerine bağlı ve kendilerinin yönlendirdiği dünyayı kaosa çeviren İslam adı altında bu kaleme aldığım ülkeleri 35 yıldır kaosa çevirip Amerikalalılara uşaklık yapan onların direkt emrinde olan bu tip kullandıkları terörist örgütlerin önüne Allah katında doğru yol olan islamı ekleyerek Dünya’ya bir islamafobi yayarak dünyayı küçük ulus devletlere küçük İslam devletçikleri oluşturmak kaydıyla 1050 başlayan çapulcu Haçlı seferleri önce Bizans’ı işgal edip 50 yıl hükmederek Selçukluyla ve Osmanlıyla devam eden Haçlı savaşları bugün İslam dünyasında Müslüman kimliğiyle kurduğu terör örgütleri ve bölücü örgütlerle coğrafyamızı ve ülkemizi ve İslam dünyasını kaosa çeviren milyonlarca insanı yurtlarından eden çoluk çocuğu öldürten bu tip örgütleri kullanarak coğrafyamız ve İslam dünyasının son kalesi olan aziz Devletimizi parçalamak en büyük idealleri. 15 Temmuz darbe girişimine hezimete uğrayan batılı üst akıl PKK fetocuları, İşid’i 15 Temmuz’dan sonra kullandığı son gelişen terör olaylarından anlaşılmaktadır. Sözde sosyalist olup batıya ve emperyalizme karşı yıllardır bu söylemlerin içinde olan DHKP-C CİA’nın kullandığı bir paravan örgüttür.

 

Ülkemize korku, panik ve kaos yaratmak isteyen bu maşa örgütlerin DHKP-C Alevi-Sünni çatışmasını provake yapmak isteyen İşidi kullanıp Türkiyedeki  bir gece kulübünde yapılan şerefsizce baskını eylemi gerçekleştiren güdümlü Amerikan timlerinin yetiştirdiği Doğu Türkistanlı bu hainin yaptığı bu eylemi fetö sosyal medyada Alevi vatandaşlarımızı değişik biçimlerde sokağa dökmek isterken DHKP-C bir fiil halkı kahvelerde İstanbul’un değişik yerlerinde Türkiye’nin değişik yerlerinde bu adice saldırıyı kendisine baz alarak Türkiye üzerinde by pass yapmak isteyen A.B’nin direktifleriyle bu eylemler devam etmektedir.Belki kamuoyu bilmiyor.Türkiyedeki 79 milyon insanın 21 milyonu Türkmen Alevisidir. Özbe öz Türkoğlu Türk’tür.1 milyonu Zaza 1 milyonda Kırmançi Alevisi vardır. Onlarda PKK ile hareket etmektedir. Ülkemizde yaşayan Alevisi, Sünnisi, Caferisi ile devletine bağlı olan Kürt kardeşlerimizin hiçbir sorunu yoktur. PKK, İşid, DHKP-C, PDY cia’nın Türk milletine düşman olan A.B direktifleriyle hareket etmektedir. Türkiyedeki bazı provakatörler Türk düşmanı batılı ülkelerin sosyal medyalarında provakatörlük yaparak Alevi ve Türkiyedeki laik kesime saldırı yaparak katlettiler diye kuzu postuna bürünmüş yaşamını kan ve gözyaşı üzerine kurmuş bu vampir piçleri ülkemizde iç savaş çıkarmak istiyorlar.

 

Türkiye’deki HDP’nin dışındaki parlamentodaki CHP, MHP bu süreçte AK Parti’nin yanında yer almaları ülkemiz için elzemdir. Üç partideki Alevi kökenli devletine bağlı milletvekilleri bulunmaktadır. Bu hunhurca baskında kaç tane alevi kökenli vatandaş katledildi ki bu tip kara propagandalar yapmaktadırlar. Devletin sekasına gönül vermiş İslamın her fırkasında olan bu topraklara gönülden bağlıdır. Ermeni terör örgütü PKK dışında her Kürt vatandaşımız devletimize gönülden bağlıdır. Devletimizin her kurumunda görev almaktadır. Terör kaynaklı yüzlerce Kürt kökenli vatandaşlarımız seve seve şehadete ulaştığını bu millet bilmektedir. Hayatını kaybeden Reina baskınındakilere Rabbimden rahmet diler yaralılara da acil şifalar dileği ile ailelerine de başsağlığı dilerim. Onların ve milletimizin başı sağolsun.

 

O doğu Türkistanlı terörist denen şerefsiz katilin arkasında IŞİD’i kuran ABD vardır. Dikkat ediniz. Çin’de tekstilcilik yapan ABD’de ikamet eden Kadriye denen bir zamanlar Türkiye’ye gelmek isteyen ABD ajanı olan bu kadın da unutulmamalı. İnsanları katleden opiç maden Sincan bölgesinde Çinliler, Müslüman Uygurlara zulüm yapıyor diye dünyaya bildiriyorlar. Bu eylemi niye orada yapmadı da ülkemizi kan gölüne çevirdi.

Alattin Çakıcı

 

Şu anda Devlet Başkanımızın Hükümetimizin Ruslarla olan politikası en doğru politikadır. Din kardeşimiz olan İran’la da ilişkilerimiz son derece iyi bir düzeye gelmeli. Irak’la öyle olması gerekir. Çin’le de ekonomik ilişkilerimiz daha iyi bir düzeye gelmesi Devletimizin uluslar arası ilişkilerde 1946’dan beri bize dost görünüp sürekli bizi yalnız bırakıp içişlerimize karışan batının dostluğundan daha elzemdir. 1550 Moskova prensliğinden sonra Vatikan Ruslarla Osmanlı’yla sürekli savaşmıştır. Bu süreç içinde Ruslarla Türk halklar iç içe geçerek evlilikler yaparak bir akrabalık bağı da oluşmuştur. Dinlerimiz farklı olabilir. Rusya federasyonunun içinde 40 milyon Müslüman yaşıyor. Türki Cumhuriyetlerde Ruslar ve Türkler iç içe yaşamaktadırlar. Sayın Cumhurbaşkanımızın Başbakan ve Bakanlar Kurulu’nun son izlediği uluslar arası ilişkilerdeki politika doğru politikadır. Ama doğru olan da bir şey var. Milletlerin menfaatleri çakıştığında dostluk rafa kalkar. Milli çıkarlar her şeyin üstündedir. Gelecek 15 yıl zaman diliminde bizim Ruslara, Rusların bize Türki Cumhuriyetlerin Ruslara ve bize gönülden bağlı olmak zorundadır. Aynı zamanda İran da. İşte o zaman İslam coğrafyamızda emperyalist batının borazanı susar. Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan Aziz vatandaşlarımız batının bu kirli oyununu her inanç ve her etnik gruptan olan TC vatandaşları birlik ve beraberlik içinde Devletin yanında yer almak Devletimize bağlı olan her bireyin asli görevidir.

 

NOT: Sayın Kamuoyuna,

 

Muhafazakar kesim, sosyal demokrat ve laik kesim, Atatürkçüler, Ulusalcılar, Milliyetçi ve değerli Ülkücü kardeşlerim. ASLA provokatörlüğe gelmeyin kenetlenin devletin yanında yer alın.

Saygılarımla Aziz Milletime

Arz ederim.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER