UŞAK 12°C
Yağışlı

ALAATTİN ÇAKICI: SİNDİRECEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR372 Görüntüleme

kategorisinde, 13 Aralık 2016 - 21:53 tarihinde yayınlandı

img_20161213_225216

CHP´ye önemli uyarılar!

Çakıcı gündemi değerlendirdi

Bolu F tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, Beşiktaş´taki elim saldırı, bu olayın öncesinde ve sonrasında yaşanan bazı gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPTI

Alaattin Çakıcı, saldırısının arkasındaki asıl güçlerin ABD ve AB olduğunu, Türkiye ‘de ise CHP ve HDP odaklı güçlerin destek verdiğini ifade etti. “Yeni anayasa paketi Meclis´e gelirse kan dökülür” diyen CHP´nin PKK ile aynı ağızdan konuştuğuna dikkat çeken Çakıcı,  CHP´nin Yenikapı ruhunu deldiğini dile getirdi. Çakıcı, “7 Haziran seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın devletin bekası için taviz vermeden mücadele ettiği ortadadır. Milletini arkasını alan Erdoğan, Çanakkale´deki gibi, Kurtuluş Savaşı´nda olduğu gibi, Osmanlı´nın dağılma süresinden sonra, batılıları hezimete uğrattığımız gibi yine onları ve emperyalist güçler hezimete uğratacaktır” dedi.

SİNDİRECEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR!

İşte o açıklama: “Aziz milletimize en derin kalbi duygularımla başsağlığı diler, kahraman Polis Teşkilatımızın şehitlerine dağda ve sınır ötesi, bu toprakların her zerresi için kanını akıtarak şehitlik makamıyla onurlandırılmış tüm şehitlerimize Rabbim´den rahmet diler, aile yakınlarının acısını onlar gibi millet olarak kalbimizde hissettiğimizi bilmelerini isteriz. İstanbul´daki şerefsizce yapılan eylemin arkasında yıllardır bizim ile dost ve müttefik olan ABD ve AB Hıristiyan milletler cemiyetinin yönlendirmesiyle gerçekleştiği bilinmektedir. Ne hazindir ki daha evvel ağzıyla gaf yapan, batının Türk siyasetindeki yerli işbirlikçileri, yeni Anayasa paketi Meclis´e gelirse kan dökülür diyen bu gafiller, paketin Meclis´e geldiği gün, okyanus ötesi ve AB´den aldıkları emir ve direktör sonucu bu insanlık dışı eylemi gerçekleştirerek, gençliğini yaşayamayan şehitlerimizin anne ve babalarının yüreğini dağlayarak, okyanus ötesi ve AB bu tip eylemlerle bu milletin sindirileceğini zannediyorlar!

EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN

Yine aynı merkezin FETÖ denen “vampirin dedesi”, “Vatikan kardinali” ABD´nin emriyle buradaki köpeklerini, 15 Temmuz´da isyana kalkışan itlerini milletimizin hüsrana uğrattığını dünya bilmekte. Hala aynı merkez ülkemizi kaosa sürüklemek istiyor ama yanılıyorlar. Yapıkları her şerefsizce eylem ile bu millet daha güçlü şekilde kenetleniyor. Kamuoyuna sesleniyorum. AK Partili MHP´li, gerçek Atatürkçü ve ulusalcı CHP´nin içerisinde, vatanın her zerresini namusu gibi kollayan parti yöneticileri, gençlik teşkilatında bu kriterlere uygun olanlar, parti gözetmeden devletin bekası için, devletin tüm birimlerine bu zorlu süreçte hükümete, sayın cumhurbaşkanımıza, tenkit etmek, ileride seçimlere yatırım yapmak için geçmişteki sıkıntıları dile getirmek, devletin bekasına hizmet etmek değildir. Aziz vatanımız üzerinde by-pass yapmak isteyen batı ve okyanus ötesinin ekmeğine yağ sürmektir.

AÇ DİNOZOR GİBİLER!

Hükümetimizdekileri ve sayın cumhurbaşkanını sevmek zorunda değiller. Yukarıda bahsettiğim parti yöneticileri ve gençlik kolları vatansever iseler, seçimlere kadar yurtiçinde terörü minimize edene kadar, sınırlarımın güvenliği teminat altına alınana kadar, eğer vatan sevdalısıysalar, “Kan kusarlar, kızılcık şerbeti içerler”…! İslam´ın, insanlığın ve Türklüğün düşmanı olan okyanus ötesi ve batı pusuda bekleyen aç bir dinozor gibi, parçalara bölüp yutmak istiyorlar. Ama bilmiyorlar ki bu vatanın her karış toprağı bu dinozorların boğazında kalır, nefes boruları kilitlenir, bitkisel hayata girerler. Tarihin her dönemine damgasını vuran Aziz Türk Milletinin geçmişten bugüne kadar vatanları için yapamayacakları hiçbir şey yoktur.

CHP´YE ÖNEMLİ UYARILAR!

Sözüm gerçek Atatürkçü ve ulusalcı CHP milletvekillerin, parti üyelerin, gençlik teşkilatlarına değil! PKK´nın siyasi uzantısı olan HDP ile aynı ağzı konuşan CHP Genel başkanı, Yenikapı ruhunu delerek, HDP ve batılılar ile aynı ağzı konuşuyor. Gerçek Atatürkçü olup, ulus devleti savunuyorsa İstanbul´da ki şerefsize eylemden sonra teröre karşı olduğunu ve arkasındaki gizli güçlerden bahsediyor. Milletin ve büyük meclisin önünde, CHP toplantılarında, devletimizin bekası için safını belli etsin! Meclise gelmiş yeni anayasadan dolayı lütfen provokatörlük yapmasın! Neticede yeni anayasa millete referanduma gidecektir. Milletin salt çoğunluğunun kabul ettiği veya etmediği, sandıktan çıkan sonuca herkes saygılı olmalı!

DAHA BÜYÜK LİDERLER ÇIKAR

7 Haziran seçimlerinden günümüze kadar sayın Tayyip Erdoğan, devlet ve milletimizin bekası için, sınırlarımızın güvenliği ve terörle mücadele ile ilgili taviz vermeden onurlu bir mücadele yaparken, ülkemizi bölmek isteyen FETÖ, IŞİD, PKK, PYD, DHKP-C´yi taşeron olarak kullanan Birleşik devletlere, AB´ye her türlü cevap verdiğini, dik durduğunu dünya kamuoyu bilmektedir. Yukarıda bahsettiğim gibi, kimse kimseyi, sevmek zorunda değildir. Ama her vatansever devletini sevmek zorundadır! Bugünkü Türkiye´nin siyasi konjonktüründe Erdoğan dışındaki liderleri iyi tanıyoruz.  Başka alternatif yok.  Ama bu demek değil ki milletin içinden başka liderler çıkmayacak. Gelecekte bu milletin içinden ondan daha donanımlı daha iyi liderler de çıkaracaktır. Bu millet her asırda içinden büyük liderler çıkarmıştır.

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

Aziz Milletimiz, onurlu devletimiz, Çanakkale´deki gibi, Kurtuluş Savaşı´nda olduğu gibi, Osmanlının dağılma sürecinden sonra batılıları hezimete uğrattığımız gibi,  yine onlara şok yaratacaklarını, bu dünyayı dizayn eden emperyalist üst akıl, eğer akıllıysa bu düşünceden vazgeçsinler. Bu yazıyı kaleme aldığım için bazı provokatör basın mensupları, Alaattin Çakıcı methiyeler düzdü diye ifadeler kullanırlarsa, onların adamlığından şüphe ederim! Ülke sorunlarıyla ilgili Allah katında gerçek olan devleti yönetenlerin doğrularına EVET! Yanlışlarına da HAYIR derim! Rabbim aziz milletimizi, vatanın her zerresi için kanını seve seve veren kahraman TSK´nın, Jandarma teşkilatının kahraman polis teşkilatımızın yar ve yardımcısı olsun. İmanlı, Rabbime tevekkül etmiş Aziz Milletimizin duaları üzerlerinden eksik olmasın. Kamuoyuna saygılarım ile arz ederim.”

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER