UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

ALİ ERDOĞAN AKTİF SİYASETİ BIRAKTIĞINI AÇIKLADI352 Görüntüleme

kategorisinde, 22 Nisan 2016 - 14:30 tarihinde yayınlandı

aaaa

Daha önce 2 Dönem MHP’den seçilerek Belediye Başkanlığı yapan ve son seçimlerde CHP’ye geçerek 2. Sıradan Milletvekili adayı olan Ali Erdoğan Facebook Sayfasından yaptığı açıklama ile Aktif Siyasetti bıraktığını açıkladı. Ali Erdoğan, şu açıklamayı yaptı: “Kıymetli hemşehrilerim, değerli Büyüklerim, sevgili genç kardeşlerim, Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Sizden Aldığım destekle, Uşak halkına hizmet etmeyi bir görev bildim. Hizmet ettiğim sürelerde sizden aldığım samimi destekle elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Siyasi partilerin ana amacının Türk Millet’ine hizmet etmek olduğuna inanırım. Bu nedenle Aday Olduğum tüm süreçlerde ‘’Yarışmacı’’ bir sürece girmeden, İhtiyaç nedeniyle aday oldum. Ayrıca her zaman aday olmaktan ve sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duydum.Ülkeye hizmet etmenin, sizlere hizmet etmenin tek yolunun Siyaset olmadığının da bilincindeyim. Ülkesini seven, Milletini seven herkesin duygularını hisseden Türk Millet’inin bir ferdi olarak,yine her alanda elimden geleni yapmaya çalışacağım.
Bu nedenle; Aktif siyaseti bırakıyorum. Siyasi amaçla açılmış bu facebook sayfasını da kapatıyorum. Sizlere şimdiye kadar gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder saygılar sunarım”.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER