UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

ARAÇ ENVANTERİ GENİŞLİYORpost_views_covhm Görüntüleme

kategorisinde, 28 Ekim 2015 - 12:25 tarihinde yayınlandı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte daha iyi hizmet vermek adına araç filosunun envanterini geliştirmeye devam ettiklerini dile getirdi. Cahan,”İlimizde kaliteli ve hızlı bir hizmet için bütün ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz” şeklinde konuştu.
Uşak Belediyesi 2015 yılını şantiye yılı ilan edilmesi nedeniyle araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Yaz ayları başında 15 kamyon, 2 iş makinesi 2 asfalt makinesi ve 1 asfalt kazıma makinesini bünyesine katarak kentin projelerinin hızlı ve kaliteli olmasını sağlayan belediye araç envanterini geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 5 yükleyici ve kazıyıcı, 2 greyder ve 1 asfalt silindiri daha alınarak belediye çalışmalarına güç katıldı.
Kaliteli ve hızlı iş
“İlimizin her anlamda gelişmesi için araçlarımızın da gelişmesi gerekliydi” diye konuşan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Belediye olarak görev süremizin üzerinden 2 yıl geçmemesine rağmen kentimizde olumlu işler yaptık. İlimizin ihtiyaçlarını bilen bir yönetim olarak çalışmaların hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılması gerektiğini biliyorduk. Bu konuda en büyük sıkıntılarımızın başında ise araçlarımızın az ve eski olması geliyordu. 2015 yılını şantiye yılı ilan etmemiz hasebiyle araçlarımızın da çoğalması gerektiğini düşündük. Bu nedenle araç ve gereçlerimizi almaya başladık. İlk olarak 15 kamyon, 2 iş makinesi 2 asfalt makinesi ve 1 asfalt kazıma makinesini bünyemize kattık. Bu makinelerden bazıları Ege Bölgesi’nde bile neredeyse yok. Şimdi ise bununla yetinmeyerek 5 yükleyici ve kazıyıcı, 2 greyder ve 1 asfalt silindiri daha aldık. İşlerimizi artık daha da hızlandıracağız” dedi.
Çağın gereklerini takip ediyoruz
Uşak Belediyesi’nin çağın gereklerini takip eden bir yapıda araç ve gereçlerinin modernizasyonunu da sürekli yaptığına dikkat çeken Cahan sözlerine şöyle devam etti: “İlimizde yapacağımız işlerde çağın gerektirdiği araç ve gereçlerin olmasını istiyoruz. Bu sayede işlerimizde zamandan kazanıyor, zor işleri kolaya çeviriyoruz. Ayrıca uzun zaman dilimlerinde devam eden işleri kısa sürede tamamlayarak kentimizin birçok noktasına aynı anda iş götürebiliyoruz. Bundan sonra da aynı düşünceler ile çalışmalarımıza devam edeceğiz”.DSC_6380
1 (3) 1 (4)asfalt silindiriyükleyici kazıcı1 (2) (1)

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER