UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

ARİF AKÇAKAYA’DAN YENİ YIL MESAJIpost_views_covil Görüntüleme

kategorisinde, 31 Aralık 2015 - 21:44 tarihinde yayınlandı

indir

MURATBEY UŞAK SPORTİF YÖNETİM KURULU BAŞKANI ARİF AKÇAKAYA, bu gece gireceğimiz  yeni yıl ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Muratbey Uşak Sportif Basketbol Kulübümüzün kuruluşun 32. Yılını kutlamanın ve 2016 yılına giriyor olmanın verdiği mutluluk ile güzel bir sezonu devam ettiriyoruz. Sporcuya, çocuklara ve gençlere verdiğimiz önemle spora teşvik ederek sağlıklı nesiller yetiştirmek tek hedefimizdir. 2015 senesi takımımız için uğurlu bir yıl oldu. Evimizde galip geldiğimiz müsabakalarla birlikte taraftarımızın desteğini arkamıza alarak başarılı bir şehir takımı olduk. Doğru yolda emin adımlarla ilerlediğimize inanıyoruz. Geçtiğimiz sezon Uşak şehrinin adını Avrupa da duyurmak ve bu sezon güzel mücadeleler göstermek bizleri gururlandırıyor. 02.01.2016 tarihinde saat 17:00 da Royal Halı Gaziantep deplasmanı için yola çıkan Muratbey Uşak Sportif Basketbol Takımımıza 2016 yılının ilk müsabakasının başarı ve şans getirmesini diliyorum.

     2016 yılının sağlık, mutluluk, başarı getirmesini ve Ülkemiz için barış ortamı sağlamasını temenni ederek, yeni yılınızı yönetim kurulumuz olarak kutlar, destekleyen herkese teşekkür ederiz.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER