UŞAK 12°C
Sisli

ARTIK SÖZ’DE KARAR’DA MİLLETİNDİR332 Görüntüleme

kategorisinde, 23 Ocak 2017 - 18:38 tarihinde yayınlandı

IMG_20170116_192325

AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, TBMM’de 330’un üzerinde oy alarak referandum yolu açılan, Anayasa değişikliğini baz alan teklif hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Milletin kendi iradesiyle karar vereceğini belirten AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, “Ak Parti kurulduğu günden bu yana gücünü hep milletten ve milletin iradesi olan sandıktan almıştır.

Biz milletin vekilleri olarak üzerimize düşen görevi yaparak çalışmalarımızı asılsız rejim değişikliği iddialarına, kürsü işgallerine, yapılan saldırılara ve uzatılan oy kullanım sürelerine rağmen tamamladık.

Bizler milletimize inanıyoruz milletin verdiği karar en isabetli karardır, şüphesiz milletimiz her şeyin en iyisini bilendir.

AK Parti olarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize daha kararlı, daha güçlü liderimizle ve daha güçlü bir sistemle ulaşacağız” dedi.

“TBMM’de onaylanan anayasa değişikliği ile Türkiye yönetimsel zaman kayıplarının önüne geçecek.

Devlet işleri daha hızlı ilerleyecek, iki başlılık yaşanmayacak, siyasi istikrar güçlü yönetim ile desteklenecek.

Bizim milletimize güvenimiz tamdır, milletin kararına da saygımız sonsuz olacaktır” diyen AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, şöyle söyledi: “Anayasa değişiklik teklifi TBMM de 339 oyla kabul edildi.

Sayın Başkanımızın dediği gibi TBMM bu değişikliği Aziz Milletimizin huzuruna getirdi.

Artık söz de Karar da Aziz Milletimizindir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar hayatımda” Refarandum sonucunda Aziz Milletimizin bu kararı; ülkemiz,milletimiz ve geleceğimiz için mübarek olsun Allah cc yar ve yardımcımız olsun”.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER