UŞAK 17°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

BAĞIMSIZ ADAYDAN MEHTERANLI SEÇİM GÖSTERİSİpost_views_covcd Görüntüleme

kategorisinde, 23 Ekim 2015 - 10:40 tarihinde yayınlandı

BAĞ BAĞIMZIZ

7 Haziran genel seçimlerinde Uşak’tan aday olan ve yaptığı tek kişilik mitingle gündeme gelen bağımsız aday Ayhan Yıldırım, 1 Kasım seçimleri için hazırlıklarını daha iddialı bir şekilde sürdürüyor.

Geçen seçime nazaran görselliğe daha önem veren Uşak Bağımsız Milletvekili Adayı Ayhan Yıldırım, mitingden önce mehteran takımı eşliğinde belediye binası önünden anıt önüne kadar yine tek başına yürüdü. Anıt önünde pilav üstü et dağıtan vekil adayı, toplanan kalabalıkla soru cevap şeklinde miting programı yaparak bir ilke imza attı.
Yıldırım mitinginde, “Ankara’daki terör saldırısında neden hiç Türk bayrağı yoktu” diye eleştiri yapması üzerine Uşak Üniversitesi Lojistik bölümü okuyan Dilan Yılmaz, Yıldırım’ın yanına gelip mitinge farklı bir boyut katarak tartışma programına çevirdi. Mikrofonu bir vekil adayı bir öğrenci alırken gülümseten anlar yaşandı.
Dilan Yılmaz’ın, “Neden askerlerimiz, şehitlerimiz ve insanlarımız üzerinden siyaset yapıyorsunuz” sorusu üzerine Yıldırım , “Bizler hiçbir zaman askerlerimiz, şehitlerimiz üzerinden siyaset yapmadık. Şimdi siz hangi bir siyasi parti liderine bu şekilde karşılıklı soru sorabildiniz” dedi.
Konuşmaların ardından alanda toplanan yaklaşık 30 kişi sessiz şekilde dağıldı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER