UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

BAKAN NİHAT ZEYBEKÇİ UŞAKTApost_views_couwo Görüntüleme

kategorisinde, 18 Mayıs 2015 - 21:50 tarihinde yayınlandı

ZEYB

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Uşak’a geldi.Temaslarına Banaz’dan başlayan Zeybekçi,burada esnafla görüştü ve halka hitap etti.

Konuşmasına, Cumhurbaşkanı Receb Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun selamı ile başlayan Zeybekçi,sizin selamınızı da onlara götüreceğim dedi.

Atatürk’ün belirlediği hedef olan muasır medeniyet seviyesine ulaşıp geçinceye kadar durmadan yola devam edeceğiz diyen Zeybekçi,yola çıkarken 2023,2053,2071 dedik yola çıktık.İnşallah hedefimize ulaşacağız dedi.

2002 genel seçimlerinde başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan kürsüye çıkınca dediki;3 yıl bizden bir şey beklemeyin..Millet ona inandı ve mührü ona verdi.AK Parti milletinin karşısına hiçbir zaman projesiz çıkmadı.Şimdi de çıkmıyoruz.Bizim 3 ilkemiz var.Biz ne aldatan ne de aldatılan olacağız.Biz söz verdik mi yapacağız.Son olarak ta emanete ihanet etmeyeceğiz.Biz bu ilkelerle yola çıktık.

Sessizliğimiz acizliğimizden değil,terbiyemizden diyen Zeybekçi,biz bir lafa bir adama bakarız ona göre yol alırız.Biz bu güne kadar memleketin her yeri için verdiğimiz sözleri tuttuk.Vaktinde 22 bankayı batıranları unuttu,bir başbakanın, el önünde el pençe durduğunu unuttu,dünya bankasından bakan aldığını unuttu.Artık öle değil dedi.

Muhalefet partilerine yüklenen Zeybekçi,13 yıllık iktidar dönemlerini ve icraatlarını anlattı.Daha sonra Uşak’a gelecek olan Zeybekçi, burada da esnaf ziyareti gerçekleştirecek

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER