UŞAK 22°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

BAKAN RAMAZANOĞLU: UŞAK’IN BAKANIYIM VE HER ZAMAN EMRİNİZDEYİMpost_views_couxn Görüntüleme

kategorisinde, 24 Ocak 2016 - 20:36 tarihinde yayınlandı

aa1 aa3aa2

????????????????????????????????????

 

 

Bakan Ramazanoğlu’ndan Uşak’a Açık Çek

“Kentin bütün projelerinin takipçisi olacağım”

AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, “Uşak’ın da bakanıyım ve her zaman emrinizdeyim. Biz Uşak’ı da sorumluluğumuz ve görevimiz olarak gördük. Uşak artık bizim omuzlarımıza emanettir” dedi

AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın Ocak ayı Danışma Meclisi Toplantısı’nın onur konuğu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu oldu. İl Başkanı Servet Kuş, Milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve partililerin katıldığı Ocak Ayı Danışma Meclisi Toplantısı’nın divan başkanlığını Basri Yıldırım üstlendi. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Servet Kuş, partisinin 1 Kasım seçimlerinde alınan sonucun ardından rehavete kapılmadığını ve çalışmalarını artırarak sürdürdüğünü ifade etti.

 

HALKIN HUZURUNU KAÇIRAN BÖLÜCÜ TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAK

Terör örgütüne destek niteliğinde açıklama yapan aydınları eleştiren Bakan Ramazanoğlu, şöyle konuştu: “Aydın demek, bulunduğu topluma ışık tutan ve yön vermektir. Fakat bizdeki aydınlar, karanlık zihniyetlerin yanında saf tutar hale gelmişler. Sözde aydınlar, doğudaki kazılan hendekleri görmüyorlar ve terör örgütüne destek verir nitelikte açıklamalar yapıyor. Uşak’ta ve Türkiye’nin her noktasından terörle mücadele için gençlerimiz bölgede görev yapıyorlar. Şu anda tüm annelerin duaları bizim askerlerimizle ve bu memleket asla yıkılmaz. Ayrıca Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerimizde açlık ve diğer sorunlar yok. Devletimiz her yönüyle halkımızın yanındadır. Halkımızın huzurunu kaçıran bölücü terör örgütünün kökü kazınacak ve hepsi kazdıkları hendeklerde boğulacaktır”.  Öte yandan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç da birer konuşma yaparak, gündemi değerlendirdi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun ziyaretinde yaptığı açıklamada Bakan Ramazanoğlu’ndan her anlamda destek söz aldıklarını ifade ederken, “Bu desteklerle ilimiz daha güzel yerlere gelecek ve projelerimiz daha da hızlanacak” dedi.

BAKAN RAMAZANOĞLU, BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN’I TEBRİK ETTİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın Ocak Ayı Danışma Meclisi toplantısında yaptığı açıklamada, “Uşak’ın da bakanıyım ve her zaman emrinizdeyim. Biz Uşak’ı da sorumluluğumuz ve görevimiz olarak gördük. Uşak artık bizim omuzlarımıza emanettir. Siz talep edeceksiniz ve biz yerine getireceğiz” dedi. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı tebrik eden Bakan Sema Ramazanoğlu, “Belediye başkanımız Uşak’ın makus kaderini değiştirmek için önemli işler yapıyor ve önümüzdeki günlerde adını sık sık duyacağız. Kentsel dönüşüm ve kent park projelerini önemsiyorum ve Uşak’a destek için bize ne düşürse yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

Konuşmasında muhalefetin tutumunu eleştiren Sema Ramazanoğlu, “İktidarın her dediğine hayır diyen, sürekli memleketin şer odaklarıyla işbirliği yapan bir muhalefet olmaz. Bu memleketin bir muhalefet sorunu var, muhalefet yapılan işleredir. Muhalefet yanlış noktalarda uyarır. Muhalefete de görevlerini biz öğretiyoruz. Milli meseleler olduğunda nerede duracağını şaşırmış bir muhalefetimiz var. Muhalefet demek memleketin işlerine yön vermektir, bizdeki muhalefet yıkma ve bozma üzerine kurulmuş. Biz bakıyoruz onlara diyoruz ki, onlar konuşur AK Parti yapar” diye konuştu.

Ziyarette Uşak Belediyesi’nin sosyal projeleri ve kenti değiştirecek diğer projelerle ilgili Başkan Cahan sunum yaptı.

Fahri Hemşehrimiz desteklerine devam edecek

“Bakanımız Sayın Sema Ramazanoğlu bizim fahri hemşehrimiz sayılır” diyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, bu nedenle kentin projelerinde daha çok destek alacaklarını belitti. Cahan, “Bugün hemşehrimiz olarak saydığımız Bakanımız Sayın Sema Ramazanoğlu ilimizi onurlandırdı. Kendisi her daim bizlerin yanında olduğunu hissettirmiştir. Bu nedenle bakanımızın varlığı bizleri mutlu ediyor. Bugünkü ziyaretlerinde de Uşak için açık çek veren bakanımız, Ankara’ya dönmeden kentimizin diğer bakanlıklar ile ilgili konularında bilgi almış ve beklentilerimizi aktaracağını belirmiştir. İlimiz günden güne gelişmekte ve yaşanabilir kent olma yolunda ilerlemektedir. Öyle ki TÜİK verileri de ilimizin sosyal bir kent olma yolunda ülkemizin önde gelen şehirlerinden olduğunu göstermiştir. Bu gelişim bakanımızın desteğiyle daha da ilerleyecek” dedi.

Uşak’ta gözle görülen değişiklik var

Uşak’taki gelişimin gözle görülür bir gale geldiğini kaydeden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, “Uşak komşu il olmamız hasebiyle sürekli geçtiğimiz ve gelişimini izlediğimiz bir kent konumundandır. Fakat özellikle ana yol güzergahında kentsel dönüşüm alanında olumsuzluları görür bunun için üzülürdük. Aynı şekilde kent merkezinde de sorunlar söz konusuydu. AK Belediyecilik sayesinde Uşak’ta gelişim ve değişim başladı. Kısa bir süre içinde kentin ne duruma geldiğini hepimiz görmekteyiz ve bundan mutluluk duymaktayız. Bizde bakanlık olarak Uşaklı bir hemşehriniz olarak her anlamda üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Bu konuda açık çek veriyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu Başkan Nurullah Cahan’a plaket takdim ederken, Başkan Cahan’da Bakan Ramazaoğlu’na Uşak Halısı takdim etti.

Ziyaretler daha sonra sırasıyla Çocuk Yuvası, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Huzur Evi’nde devam etti. Bakan Ramazanoğlu Uşak Üniversitesi Camisi yapımı esnasında iskelesi çöken ve orada yaralanan işçileri de hastanede ziyaret ettikten sonra kentten ayrıldı

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER