UŞAK 17°C
Az Bulutlu

BAKANDAN DOKTORLARA TEŞEKKÜR BELGESİpost_views_covrs Görüntüleme

kategorisinde, 30 Mart 2016 - 19:29 tarihinde yayınlandı

bakan_105477258

SAĞLIK BAKANINDAN DOKTORLARIMIZA TEŞEKKÜR BELGESİ

Uşak’ta yılın doktoruna ve gayretli çalışmalar gösteren hekimlerimize teşekkür belgeleri Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği toplantı salonunda Sağlık Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU adına verildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbi ve mesleki alanlarda yapmış oldukları başarılı çalışmalar nedeni ile Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ne bağlı olarak hizmet veren doktorlardan biri yılın doktoru olarak seçilirken, beş hekime de gayretli çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim edildi.

Uşak Kamu Hastaneleri Genel SekreteriUzm. Dr. Yalçın ATLI, toplantıda yaptığı konuşmada;Sağlık hizmetini;mesai kavramı tanımaksızın, gece-gündüz demeden,büyük fedakarlıkla, üstün bir gayretle yapmaya çalışan doktor ve sağlık çalışanlarımıza Bakanlığımızdeğer vermekte ve takdir etmekte buda bize büyük memnuniyet vermektedir.

Tıp mesleğinin doğası gereği hizmet alanlara her zaman hoşgörüyle, sevgiyle, şefkatle, merhametle,motivasyonu yüksek ve sürekli bir şekilde hizmet sunmanız gerekiyor. Bunun bilincinde olarak bizler tüm çalışanlarımıza değer verip onların yanında olmaya çalıştık, sıkıntı ve sorunlarını çözerek,rahat ve moralleri yüksek bir şekilde vatandaşa hizmet sunmaları için gayret içinde olduk. Genel olarak tüm doktor arkadaşlarımız ve çalışanlarımız mesleklerini, işlerini başarılı bir şekilde yürütmek için canla başla çalışmaktalar.

Her yıl 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ’Yılın Doktoru Ödülü’ ve teşekkür belgeleri verildiğini hatırlatarak, bu yılSağlık BakanımızSayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU tarafından teşekkür belgesi gönderildi.  Tüm meslektaşlarım adına belgeleri almaya hak kazanan doktorlarımızı kutluyorum.

Toplantıda ’Yılın Hekimleri’ seçilen, Uşak Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Canan Akkuş, gayretli çalışmalarından dolayı Sivaslı Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Mehmet Ulu, Eşme Devlet Hastanesi Aile Hekimi Umut Yavuz Ataş, Banaz Devlet Hastanesi Dahiliye hekimi Emin Gemcioğlu, Uşak Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Recep Erdoğan,Uşak Devlet Hastanesi Kalp Damar Cerrahı Uzmanı Dr. Aydın Koç’a Genel Sekreter Uzm. Dr. Yalçın Atlı ve Tıbbi Hizmetler Başkanı Op.Dr. Mehmet Fatih Zeren tarafından takdim edildi.

Ödüle layık görülmekten duyduğu mutluluğu dile getiren doktorlar, “Bu ödülü tüm sağlık çalışanları adına alıyoruz, sağlık hizmeti bir ekip işi, onlara ithaf ediyoruz. İnşallah daha güzel, sağlıklı, sağlıkta şiddetin olmadığı günler geçiririz” ifadelerini kullandılar.

W1 W2 W3 W4 W5 W6 W7 W8

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER