UŞAK 18°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

BANAZ DEVLET HASTANESİ YENİ BAŞHEKİMİ UZMAN DOKTOR ÖZLEM AKDAŞpost_views_cowog Görüntüleme

kategorisinde, 26 Ocak 2015 - 22:26 tarihinde yayınlandı

DR

Banaz İlçesi Devlet hastanesinin Yeni Başhekimi Uzman Doktor Özlem AKDAŞ oldu.

2015 Ocak ayı itibariyle Banaz Devlet Hastanesinde Yönetici ve Başhekim olarak göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk annesidir. Başhekim Uzm.Dr.Özlem  Akdaş Hastane çalışmaları hakkında şu açıklamalarda bulundu.

‘’Uşak’ımızın en büyük İlçe Devlet Hastanesi’ ne hizmet vermekten büyük onur duymaktayım. Bana bu görevi layık gören büyüklerimize teşekkür ederim. Daha önce 2010-2012 yılları arasında hastanemizde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman hekimi olarak görev yapmış ve hastanemizin ve ilçemizin ihtiyaçların bilen, sorunlara  vakıf bir hekim olarak Ocak 2015 itibariyle de Başhekim olarak görev almanın mutluluğunu duymaktayım.

Hastanemiz 7 uzman hekim, 2 adet diş polikliniği, diyaliz ünitesi, 4 yataklı 1.seviye yoğun bakım ,ameliyathane ,evde bakım hizmetleri ,24 saat kesintisiz laboratuvar  ve röntgen birimi ile hizmet veren acil servisimiz ile  tam teşekküllü  olarak hizmet vermektedir. Diş polikliniğimizde hastalarımıza sabit ve hareketli  protez yapımı  dahil her türlü hizmet verilmekte olup ,göz servisimizde katarakt (fako ) ,glokom ve diğer ameliyatlar göz hekimimiz tarafından yapılmaktadır.

Diyaliz ünitemiz  beş  adet diyaliz  cihazımız ile haftanın  6 günü hizmet vermektedir .Uzman hekimlerimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum ,Çocuk  Sağlığı ve Hastalıkları ,Ortopedi ,Dahiliye ,Göz ,Genel Cerrahi ,Anestezi branşlarında her gün poliklinik hizmeti vermektedir.Ameliyathanemizde Uzman Hekimlerin yönetiminde tam teşekküllü hekimlerin branşında ameliyatlar yapılmaktadır.

Yeni yapılan hastanemizin %85 i tamamlanmış olup ,yapımı halen devam etmektedir. 2015 yılı içerisinde hizmete girmesi öngörülen hastanemiz , tıbbi ve otelcilik hizmetleri olarak son teknoloji ile hizmet verecektir. Yeni hastanemizin daha ferah hasta ve poliklinik  odaları, son sistem donanımlı ,acil servis ,ameliyathane ,yoğun bakım, yatan hasta servisleri  ve diyaliz  ünitesi ile halkımıza daha modern ve kaliteli hizmette bulunacağız inşallah dedi .’’

Uzman Doktor Özlem Akdaş’ın Özgeçmişi

1977 Zonguldak doğumlu. İlk,orta ve lise öğrenimini Zonguldak”ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’nde  okumaya hak kazandı. 2004 yılında İstanbul Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ihtisasına başladı. 2010-2012 yılları arasında Uşak Banaz Devlet Hastanesi’nde Anestezi Uzmanı olarak görev yaptı, 2012-2015 yılları arası Uşak Sivaslı İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi olarak görev yaptı. Ahmet Yesevi Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansını tamamladı. Halen Banaz Devlet hastanesi Başhekimlik görevini yürütmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak:banaznet

YORUM YAZBENZER HABERLER