UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

BANAZ MHP İLÇE BAŞKANINDAN İTTİFAK AÇIKLAMASI1255 Görüntüleme

kategorisinde, 20 Şubat 2019 - 15:05 tarihinde yayınlandı

MHP Banaz İlçe Başkanı Feridun Ayata, yerel seçimlerde AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi arasında yürütülen ittifaka ilişkin olarak, Banaz’da ittifak var konusunda yapılan dedikodular hakkında sosyal medya hesabından sert bir dille açıklama yayınladı.

MHP Banaz İlçe Başkanı Feridun Ayata yaptığı açıklamada:

Değerli Banazlı hemşerilerimiz.

Bir şekilde Ülkü Ocaklarıyla MHP ile yolu kesişen yiğit ülküdaşlarım. 31 mart seçimleri yaklaştıkça Milliyetçi Ülkücü hareketi karalamak, MHP’ye gönül veren arkadaşlarımızın kafalarını karıştırmak, şevklerini kırmak için bazı çevrelerce kasıtlı bir karalama kampanyası başlatılmıştır.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır (hadisi Kudsi) gereği bu saldırılara cevap vermek farz oldu. İblisin Banaz şubesi harekete geçti.

Ülkücü şehitler üzerinden istismarlar başladı. Göstermelik aday çıkardığımız Adayımız Emine Bulut hanımefendi ve MHP ilçe Başkanı olarak Feridun Ayata, Mevcut Belediye başkanın dan 150.000 tl aldığımız ve partiyi pazarladığımız, kapıya kilit vurduğumuz yalanı alçakça, adic ve şerefsizce Banaz’ın gündemine getirildi.

Cumhur ittifakına zarar vermemek için sustuk. Uşak ve Banaz’da ittifak olabilir diye bekledik. Rehber kuran hedef turan diyenlerin Allah’tan Başka kimsenin önünde eğilmeyenlerin saklı gizli hesapları olamaz. İttifak olsa idi bir protokol yapılır kamuoyuna duyurulurdu. Bugün itibariyle Banaz’da bir ittifak söz konusu değildir.

MHP olarak Belediye Başkanlığında, Belediye Meclis üyeliğinde ve İl Genel Meclisinde de ittifaksız, seçime giriyoruz.

Şehitlerimizi gazilerimizi istismar eden şerefsizlere diyoruz ki şehitler, gaziler, Kızıl Elma, Turan ve Büyük Türk Birliği yolunda kurşunlara hedef oldular. Allah yolunda ölenlere üller demeyiniz,onlar diridirler, fakat siz onları göremezsiniz ayetine inanan yiğitlerdi, şehitler ölmez vatan bölünmez kelimesi kuru bir slogan değildir, Cenabı Allah’ın müjdesidir.

Kan bağı olanlar onların sadece maddi mirasçılarıdır, manevi mirasçıları Türk İslam Ülkücüleridir.

Onların üzerinden makam, mevki, menfaat devşirmek isteyenlere asla izin vermeyiz, Gerekirse dillerini koparırız dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER