UŞAK 27°C
Az Bulutlu

BANAZ YÖRÜKLER DERNEĞİNDE DEĞİŞİMpost_views_covce Görüntüleme

kategorisinde, 11 Ocak 2015 - 21:37 tarihinde yayınlandı

yörükler

2003 Yılında Kurulan ve İlçenin en aktif Derneklerinden birisi olan Banaz Bulgaz Dağı Yörükleri Derneği olağanüstü kongreye giderek yönetimini değiştirdi.

Normal Kongresi Ekim 2015 tarihinde Yapılması gereken genel Kurul Başkan Ahmet Dal’ın İşleri nedeniyle Erkene alındı. 9 Ocak 2015 Günü yapılan olağanüstü Kongrede Yeni Başkan Banaz Ulupınar köyünden Remzi Kızıl Oldu. Remzi Kızıl Derneğin kurucu üyelerinden olup geçmiş yıllarda Yönetimlerde bulunmuş bir üyeydi.

Banaz Bulgaz Dağı Yörükler Derneğinin yeni yönetimine yeni isimler katıldı.  iş Adamı İhsan Ertaş, Eczacı Okan Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koca da yeni yönetimde yer aldı.

Yeni başkan Remzi Kızıl Seçimden sonra yaptığı konuşmasında bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı eski Başkanlara ve Yönetim kurullarına teşekkür ederek inşallah Derneğimizi daha ileriye götürmek için var gücümüzle çalışıp, yeni yönetimle yeni bir soluk yeni bir heyecan içerisinde derneğimiz vasıtasıyla ilçemizin tanıtımını yapmaya ve şehir dışında ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız dedi.

Eski Başkan Ahmet Dal’da yeni yönetime başarılar dileyerek bu bir bayrak yarışıdır biz görevimizi yaptık yeni yönetime teslim ediyoruz inşallah Derneğimizi en güzel yerlere getireceklerine inanıyorum ve başarılar diliyorum dedi.

yörük2

Banaz Bulgazdağı Yörükler Derneği Yeni Yönetim kurulu

BAŞKAN:

Remzi Kızıl

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:

Yılmaz Uğur

İhsan Ertaş

Birol Can

Ramazan Kılıç

Ramazan Yılmaz

Ramazan Koca

YORUM YAZBENZER HABERLER