UŞAK 10°C
Az Bulutlu

BANAZ’LI HAYIRSEVERDEN SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASIpost_views_covct Görüntüleme

kategorisinde, 11 Aralık 2015 - 0:35 tarihinde yayınlandı

timthumb

Suriye’deki Savaştan kaçıp Türkiye’nin dört bir tarafına göç etmek zorunda kalan savaş mağduru çocuklar için Banaz’lı Yardım severler Kışlık giyim kampanyası başlattı.

Şehirler arası otobüs Şoförlüğü Yapan Banaz’lı Ahmet Yalçın’ın başlattığı kampanyaya Uşak ve Banaz’dan destek geldi. Uşak Merkezde Nural Damar Hanımefendi,  Didem Hanım, Uşak Defne Butik (Çocuk Polis Karakolu Karşısı) adlı dükkanda yapılacak bağışları kabul edecek.

Banaz ilçemizde İse Erdemler Arçelik Bayii Ülkü Erdem ve İlknur Erdem Hanımefendiler aynı dükkanda bağışları kabul edecekler. Tüm Banaz’lı ve Uşak’lı hayırseverleri bu kışlık kıyafet bağışına destek olmaya davet ediyoruz.

Yapılan Bağış Kampanyası ile alakalı Bilgi veren Ahmet Yalçın Şunları Söyledi: Sabah sabah bir kez daha lanet ettim savaşlara. İstanbul otogarında yaşları en fazla 4 yada 5 Suriyeli iki çocuk ayaklarında ayakkabı yok tir tir titriyorlar. Başlarında çaresiz bir anne.. Kim ister ki bu kış ta evsiz barksız sokakta yatmayı o çocukların suçu günahı ne?

Çok değerli yardımsever arkadaşlar ,lanet olası savaşların çocuklar üzerinde yaratmış olduğu olumsuz etkiyi biraz olsun dindirebilmek adına yardım kampanyası başlattık. Sizlerden ricamız çocuklarınıza büyük veyaküçük gelen kıyafetleri bizlere ulaştırmanız. Bizler bu kıyafetleri otobüs şoförü arkadaşlarım ile garajlarda ihtiyaç sahibi mülteci arkadaşlara elimizin yettiğince dağıtıp onları bu soğuk kış günlerinde bir nebze olsun ısıtabilmek amacındayız verdiğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

UNUTMAYIN GARAJLAR ÇOK SOĞUK VE ÇOCUKLAR ÜŞÜYOR..

UŞAK HABER BÜLTENİ İnternet Haber Sitesi olarak böyle duyarlı bir davranış sergileyip kampanya başlatan Ahmet Yalçın beyi ve bu kampanyaya destek veren Ülkü, İlknur Erdem ve Nural Damar Hanımlara Teşekkür ederiz.

Siz Hayırseverleri az çok bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER