UŞAK 17°C
Az Bulutlu

BANKACILIKTA KARİYER İMKANLARI KONFERANSIpost_views_covbm Görüntüleme

kategorisinde, 17 Mart 2016 - 19:07 tarihinde yayınlandı

Uşak Üniversitesi Muhasebe ve Finans Topluluğu tarafından “Bankacılıkta Teknolojik Yenilikler ve Kariyer İmkânları’’ adlı konferans gerçekleşti.

Mustafa Kemal Paşa Amfisinde düzenlenen konferansa Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mesut Atasever, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğretim Üyesi ve Muhasebe ve Finans Topluluğu Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ercan Özen, Denizbank Dijital Kuşak Bankacılığı Bölümü Müdürü Çiğdem Kırali, sektör temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Bankacılık tanıtım filminin gösterimi ile başlayan konferansta konuşmacı Çiğdem Kırali “Dijital Kuşak Bankacılığı Nedir?’’ başlığı altında öğrencilere dijital ödeme sistemi, bulut bankacılık, web-sosyal medya müşteri etkileşimi, dijital ekosistem, dokunaklı bankacılık konuları hakkında bilgi verdi. Konuşmasında ‘Omnichannel’ yaklaşımına da değinen Çiğdem Kırali “Asıl hedefimiz dijital dünya ile fiziksel dünyayı bir araya getirip müşteri ne kullanıyorsa kullansın herkese aynı hizmeti sunabilmek. Dijital bankacılığı dünyadaki trendler belirliyor, bizde onlara göre yolumuzu belirliyoruz. Müşteri nerede ise biz oradayız.’’ dedi.

Soru-cevap şeklinde ilerleyen konferans, Çiğdem Kırali’nın bir öğrenciye ‘’Sevdiğiniz Yaşamı Tasarlayın’’ adlı kitabı hediye etmesiyle sona erdi.

Konferans Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mesut Atasever’in Çiğdem Kırali’ye  plaket vermesiyle sona erdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER