UŞAK 12°C
Yağışlı

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM GELİYOR297 Görüntüleme

kategorisinde, 15 Mart 2017 - 20:25 tarihinde yayınlandı
unnamed (2)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, halk oylamasına sunulacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini vatandaşlara anlatmak ve bir dizi ziyaret için 26 Mart’ta Uşak’a gelecek.

Ak Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, Başbakan Binali Yıldırım’ın Uşak’a yapılacak olan yeni yatırımların müjdesini vermek ve referandum süreci nedeniyle halka seslenmek üzere 26 Mart Pazar günü Uşak’a geleceğini bildirdi.
Servet Kuş yaptığı açıklamada; “TBMM tarafından da kabul edilerek 16 Nisan ‘da yapılacak referandum öncesi sisteme ilişkin geniş açıklamalarda bulunmak üzere Sayın Başbakanımız Uşak’a gelecek. Ayrıca ilimizde yapılması planlanan dev yatırımların müjdesini de verecek olan Genel Başkanımız ve Başbakan Binali Yıldırım 26 Mart 2017 tarihinde saat 13:00’de 15 Temmuz Şehitler Meydanında Uşak halkıyla buluşacak. Sayın Binali Yıldırım’a Uşak ziyaretinde AK Parti’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AB Bakanı Ömer Çelik ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’de eşlik edecektir. Yapılacak olan mitingimize tüm Uşaklıları davet ediyoruz” İfadelerini kullandı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER