UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

BAŞKAN KESKİN:”BİZ SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİK”post_views_cover Görüntüleme

kategorisinde, 09 Kasım 2015 - 22:42 tarihinde yayınlandı

seeee

Uşak Ülkücü İşçiler Derneği Uşak Şube Başkanı Şerif Keskin, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümünde büyük saygı ve özlemle anıyoruz” dedi.

Biz,Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmak için sevmedik diyen Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Şerif Keskin,”Hayatı boyunca kendisini büyük milletimize adayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk kahraman bir komutan, muktedir bir politikacı ve büyük bir devlet adamı olarak çok önemli hizmetler ifa etmiştir. Vatanımızı parçalamaya yeltenenleri, büyük milletimizin binlerce yılda oluşturduğu maddi ve manevi haklarını çiğneme cüreti gösterenleri geldikleri gibi gönderen bir iradeye liderlik yapan bu büyük devlet adamına, çok şey borçlu olduğumuz iyi bilinmelidir. Sadece Türk milletinin kaderini değiştirmekle kalmayıp kazandığı Kurtuluş Savaşı ve gerçekleştirdiği devrimlerle dünyanın mazlum milletlerine de yol gösterici olan Atatürk’ün fikirlerini aradan geçen yıllara rağmen geçerliliğini korumaya devam etmektedir. Atatürk ve arkadaşlarının kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin ilke ve devrimleri, çağdaş uygarlık yolunda yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Böyle bir lidere sahip olmanın ayrıcalığı ve onuru hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar büyüktür. O’nu anlamak, O’nun düşüncelerini, ilke ve devrimlerini yaşatmak bizlerin en büyük görevidir. Bu bağlılığın ve inancın gelecek nesillere aktarılması ise en önemli amacımız olmalıdır” dedi.

Başkan Keskin son olarak,”Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün yıl dönümünde bir kez daha özlem, rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER