UŞAK 24°C
Gök Gürültülü
DOLAR
5,6906
EURO
6,3935
ALTIN
259,42
BIST100
101.555
Son Dakika Haberler

Bekir Alperen’den BBP Mesajı509 Görüntüleme

kategorisinde, 31 Ocak 2019 - 2:25 tarihinde yayınlandı

Çocuklarının Süt Parasından Kesip Bu harekete hizmet edip gönül veren Değerli Dava Arkadaşlarım Ve Saygıdeğer Uşaklılar Kutlu Yürüyüşümüz Bundan 26 Yıl Önce Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlunun Liderliğinde başladı. Büyük Birlik Hareketi Türkiyenin Teminatı siyasetin yüz akıdır. Muhsin Yazıcıoğlunun bugüne kadar izinde Olduk bundan sonrada izinde olacağız.

Çeyrek asırı geçen siyasi mücadelemizde milletimizin huzur ve refahı, devletimizin bekası, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için siyaset yaptık. Doğruların yanında, yanlışların karşısında olduk. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun liderliğinde Büyük Birlik Partisinin Kuruluşundan bügüne kadar Görev almış emeği geçmiş Hizmet etmiş hayatta olan bütün dava arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirken bizim gözümüz kulağımız sesimiz olan saygıdeğer basınada ayrıca teşekkür ediyorum.

Başta Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu olmak üzere ebebiyete intikal eden bütün dava arkdaşlarımada Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Son Söz Olarak’ta Şehit Liderimizin Yolunda Onun İfadesiyle Diyoruz Ki; Çokluk İçinde Birlik İlkesi Etrafında Allah’ın Birliği ve Yüce Peygamberimizin Risalesi Dışında Hiç Bir Mutlak Hakikat Tanımıyoruz.,

İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI ADINA İL BAŞKANI BEKİR ALPEREN

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER