UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

BELEDİYEDEN BAYAN PERSONELE ANNELER GÜNÜ JESTİpost_views_couyd Görüntüleme

kategorisinde, 12 Mayıs 2015 - 21:27 tarihinde yayınlandı

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Anneler günü nedeniyle bayan personel ile bir araya geldi. Bayan personele her zaman destek olduklarını kaydeden Başkan Cahan, annelik gibi zor bir görevi üstlenen bayanların çok değerli olduğunu vurguladı.

Uşak Belediyesi Anneler Günü nedeniyle düzenlediği etkinliklerine devam ediyor. Bu kapsamda Belediye bünyesinde çalışan bayan personele günün anlamı nedeniyle jest yapıldı. Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Eşi Halime Cahan’ın bütün personele tek tek çiçek verdiği etkinlikte bir konuşma yapan Cahan bayanları her zaman dikkate aldıklarını söyledi.

Annelerimizi unutmadık

Anneler Günü’nün Türk toplumundaki önemine değinen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, bugünü en dolu şekilde kutladıklarını bildirdi. Belediye bünyesinde birçok bayanın aynı zamanda anne olduğunu dile getiren Cahan,”Belediye olarak anlamlı günlerde personelimizi yalnız bırakmıyor ve yanında oluyoruz. Bu konuda pozitif ayrımcılık yaparak bayan personelimize ayrıcalık tanıyoruz. Bilindiği gibi bünyemizde bayan personelimize her zaman destek veren bir yapıda olduk. Anneler Günü’nde de onları yalnız bırakmadık. Bu vesileyle küçük de olsa hediyelerimizi personelimize takdim ettik” dedi.

Personelin bu şekilde motivasyonunun arttığına dikkat çeken Başkan Cahan, “Bu sayede hizmet kalitesini artıyor” ifadesini kullandı.

Etkinlikler sürüyor

Bütün personele aile gözü ile baktıklarını ifade eden Cahan, bu tür etkinliklerin süreceğini belirtirken sözlerini şu şekilde tamamladı: “Personelimiz ile her zaman aile olmayı önemsedik. Bu nedenle farklı organizasyonlar ile her zaman bir araya geliyoruz. Programlarımızda personelimizin beklentilerini de dinleme imkanına kavuşuyoruz. Bu sayede çalışanlarımızın sorunlarına da eğilme imkanı doğuyor. Belediye olarak personelimiz ile buluşmalarımız sürecek”

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER