UŞAK 6°C
Hafif Kar Yağışlı

BELEDİYE’DEN DOLANDIRICILIK UYARISI334 Görüntüleme

kategorisinde, 28 Aralık 2016 - 17:04 tarihinde yayınlandı

img_20161228_180021

Uşak Belediyesi’nden Hemşehrilerimize Dolandırıcılık Uyarısı

Uşak Belediyesi son günlerde Belediye Başkanının, Başkan Yardımcılarının ve Belediyenin adını kullanarak Halep için yardım isteğinde bulunan dolandırıcılara karşı hemşehrilerine uyarılarda bulundu.

Farklı yöntemler deneyerek vatandaşlarımızdan para talebinde bulunan dolandırıcılar, gün geçtikçe yöntemlerine bir yenisini daha eklediler. Hemşehrilerimizin büyük yardımseverlikleri ile toplanan yardımlara ve yetimlerin haklarına göz diken dolandırıcılara karşı vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ricasında bulunuyoruz.

“Uşak  Belediyesi’nin, Belediye Başkanımızın ve Başkan Yardımcılarımızın adını kullanarak vatandaşlarımıza telefon açan haysiyetsizler, Halep için yardım toplama talebinde bulunarak hemşehrilerimizi dolandırma amacında bulunmuşlardır. Uşak Belediyesi olarak halkımızın bu tür durumlardan mağdur olmaması için dolandırıcılara  karşı dikkat etmelerini istiyoruz. Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık durumlarıyla karşılaşmaları  halinde vakit kaybetmeden 155 Polis hattına ve 0276 221 4000 numaralı telefondan Belediyemize anında bildirmelerini rica ediyoruz”.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER