UŞAK 12°C
Yağışlı

BİR KÖY OKULUNDAN BÜYÜK BAŞARI697 Görüntüleme

kategorisinde, 16 Ocak 2017 - 19:09 tarihinde yayınlandı
IMG_20170116_200737
Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığınca düzenlenen ve Türkiye Okul Sporları faaliyetleri programında yer alan Türkiye Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek) Voleybol Türkiye Şampiyonasında Afyonkarahisar Hocalar ilçesi Çepni Ortaokulu, İlçe grup müsabakalarını ve İl Birinciliği yolundaki tüm müsabakalarını kazanarak hem erkekler de hem kızlarda finale yükseldi.

Voleybol branşında başarılı olan Afyonkarahisar ilinde ilçeler ve il merkezde bir çok yetenekli voleybolcuya sahipken henüz spor salonu bile olmayan Çepni Köyü Çepni Ortaokulu’nun sağladığı başarı tarihe geçecek türden.

Şartlar ne olursa olsun yetenekli çocukarın köy okullarında keşfedilmeyi beklediğinin kanıtı olan bu tarihi başarıda emeği geçen başta Okul Beden Eğitimi Öğretimeni Hüseyin Kapukıran ve tüm sporcu öğrencileri tebrik eder final müsabakalarında başarılar dileriz.
Bu Muazzam başarıda büyük pay sahibi olan Çepni Ortaokulunun Başarılı Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Kapukıran Başarı Hikayesini Şöyle Anlattı;

Karşınızda 2016 /2017 Afyonkarahisar Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Voleybol Finalistleri.

16.01.2017 Pazartesi Günü Takımlarımız İl Şampiyonluk Musabakalarına çıkacaktır.
Harikasınız çocuklar, Gurur duyuyoruz sizinle.

Hocalar Çepni Ortaokulumuz ilçemizi gururla ilde temsil etmektedir.

Voleybol Yıldız Kız takımımız 36 takım arasında son dört takım arasına kalmış ve adını yarı finale yazdırmıştır.
Oynadığımız maçlar;
Yeşilhisar 0 / Çepni 3 , İmamhatip 0 /Çepni 3
Yavaşlar 0 / Çepni 3 ,Ybo 0 /Çepni 3(Hükmen) Barbaros 0 / Çepni 3 , Fatih Dinar 0/ Çepni 3 Küçükhüyük Sinanpaşa 0 / Çepni 3
Hacı Ahmet Özsoy Merkez 1 / Çepni 3
Bayraktepe Merkez 0 / Çepni 3
Aynı şekilde Voleybol Yıldız Erkek takımımız da 21 takım arasından son dört takım arasına kalmış ve onlar da yarı final biletini almıştır.
Erkek takımımızın oynadığı maçlar ;
Yeşilhisar 0 / Çepni 3, Ybo 0 /Çepni 3(Hükmen) İmamhatip 0 /Çepni 3,
Taşoluk Sinanpaşa 0 / Çepni 3
Atatürk Ybo Şuhut 2 / Çepni 3
Dişli Atatürk Bolvadin 0 /Çepni 3
İmamhatip Bolvadin 0 / Çepni 3
Maçlara gitmemizi sağlayan ve destekleyen bütün idari amirlerimize teşekkür ediyoruz.
Öğrencilerimiz ikişer maç daha kazanırsa Afyon ilini Bölge şampiyonasında temsil edecektir. Alkışlar yetenekli çocuklarımıza gelsin. dedi
Mutluluğunu Sosyal Medyadan paylaşan Çepni Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Kapukıran’ı Gebze nin başarılı spor kooedinatörü aynı zamanda da Kocaeli Okul Sporları Tertip kurulunda görevli Selçuk ŞAHİN tebrik etti.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER