UŞAK 6°C
Parçalı Bulutlu

BİR PUANLA GALİBİYET KAÇTIpost_views_couzp Görüntüleme

kategorisinde, 29 Kasım 2015 - 23:54 tarihinde yayınlandı

Spor Toto Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka ile Muratbey Uşak Sportif Karşıyaka Arena'da karşılaştı. Bir pozisyonda Pınar Karşıyaka'dan Juan Palacios (3), Muratbey Uşak Sportif'ten Khem Birch (6) ve Giordan Watson (4) ile mücadele etti. (Cem Öksüz - Anadolu Ajansı)

Muratbey Uşak Sportif Hakemlere ve Karşıyaka taraftarına karşı mücadele ederek yenildi ama Pınar Karşıyaka’ya iyi bir ders verdi. Pınar Karşıyaka 81- 80 Muratbey Uşak Sportif.

Spor Toto Basketbol Ligi’nin 8’inci haftasında Muratbey Uşak Sportif, deplasmanda Pınar Karşıyaka ile karşı karşıya geldi. Maça çok güzel başlayan Muratbey Uşak Sportif ile Periyotta 13-29 önde kapattı. Daha sonra Hakemelerin haksız uygulamaları ve Karşıyaka taraftarlarının çirkefleşme sine rağmen 2. periyotta 35-41 Uşak Sportif önde devam etti ilk yarı bu şekilde bitti.

İkinci yarıda pınar Karşıyaka oyuncularının sürekli gerginlik çıkarmaları ve taraftarın kötü tezahüratları ile 63-60 Uşak geride tamamladı. Son periyotta çok ciddi bir çekişme yaşandı. Son saniyelerde giren topu çıkarttırılarak ve 81-80 Muratbey Uşak Sportif Sahadan yenik ayrıldı.

Muratbey Uşak Sportif oyuncuları yenilmelerine rağmen Pınar karşıyakaya ve diğer rakiplerine korku salmaya devam ediyor. 2 Saat boyunca Uşak ilimizin canlı yayında adını duyuran reklamını yapan bu takıma helal olsun diyoruz. Alkışlıyoruz…

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER