UŞAK 15°C
Çok Bulutlu

BİZE OY VEREN VE VERMEYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIKpost_views_covbn Görüntüleme

kategorisinde, 05 Kasım 2015 - 15:00 tarihinde yayınlandı

servet

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, 1 Kasım seçimlerinde alınan başarıda büyük emeği olan ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerinde bulunuyor. Milletvekili seçilen Mehmet Altay ve Alim Tunç, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 3’üncü sıra milletvekili adayı Hüseyin Keskin, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar ve parti mensupları ziyaretlere eşlik ediyor. Önceki gün Ulubey ve Eşme İlçe Teşkilatlarına teşekkür ziyaretine giden teşkilat mensupları, dün de Banaz’a konuk oldu.

Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, İlçe Başkanı Süleyman Aydın ve ilçe teşkilatı mensuplarına yemekte hitap eden İl Başkanı Servet Kuş, “1 Kasım, ülkemiz için kader seçimiydi ve hepiniz bu sorumluluğun bilinciyle üzerinize düşeni yaptınız. 7 Haziran seçimlerinde kaybettiğimiz 1 milletvekilliğini sizin emekleriniz ve gayretleriniz sonucu kazandık. 1 Kasım seçimleri, milletimizin takdiriyle bitti ve ülkemiz için yepyeni bir dönem başladı. 2023’ün büyük Türkiye’si için önemli hedeflerimiz var ve bu ideallerin gerçekleşmesi adına daha çok çalışmalıyız. AK Parti, sadece seçimden seçime, vatandaşın halini hatırını soran bir parti değildir. Biz hep yarın seçim varmış gibi, halkımızla iç içe ve gönül gönül olmaya devam edeceğiz. Bu noktada asla rehavete kapılmadan, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve teşkilatımızın bütün mensuplarıyla eşgüdümlü çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Kasım seçimlerinde elde edilen başarıda emeği olan herkese teşekkür ederim” dedi.

ALTAY: BİZE OY VEREN VE VERMEYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK

Türk milletinin AK Parti’de duyduğu güveni, sandıkta iradesini ortaya koyarak bir kez daha gösterdiğini söyleyen Milletvekili Mehmet Altay, şöyle konuştu: “İnsanlarımızın güvenini kazanmak bizim için çok büyük bir onurdur. 7 Haziran sonrası oluşan kötümser hava, 1 Kasım’daki milli irade ve tavırla ortadan kalktı. Milletimiz, istikrara ve ülkeyi yönetme cesaretini bugüne kadar kararlı bir şekilde sergileyen AK Parti’ye teveccüh gösterdi. AK Parti’nin Uşak’tan seçilen milletvekilleri olarak, bütün vatandaşlarımızın dertleriyle dertleneceğiz. Bize oy veren ve vermeyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Bu noktada kimseyi ötekileştirmeyeceğimizi belirtmek isterim”.

1 Kasım’da 2’inci sıradan AK Parti Uşak Milletvekili seçilen Dr. Alim Tunç da, yerelde ve genelde yapılan hizmetlerin alınan sonuçta etkili olduğunu ifade etti. Alim Tunç, “Allah’ın izni ile çok yoğun bir çalışma temposunda bulunduk ve milletimizin takdiriyle bir kez daha tek başına iktidar olduk. Partimizin hazırladığı seçim beyannamesi ve ortaya koyduğumuz söylemler, yeniden iktidar olmamızda etkili oldu. Uşak’ın her karış toprağını adım adım gezdik ve sıkılmadık el bırakmadık. Alınan başarıda siz değerli teşkilat mensuplarımızın emekleri çok büyük. Hepiniz hakkınızı helal edin, inşallah bundan sonraki günlerde, çok iyi ve memlekete faydalı olacak bir çalışma dönemine gireceğiz” diye konuştu. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, elde edilen sonuçta emeği olan herkese teşekkür etti ve yeni Türkiye için çalışma temposunun artacağını dile getirdi.

Öte yandan AK Parti’den 3’üncü sıra milletvekili adayı olan Hüseyin Keskin, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, AK Parti Banaz İlçe Başkanı Süleyman Aydın ve bazı teşkilat mensupları da birer selamlama konuşması yaptı.

YORUM YAZBENZER HABERLER