UŞAK 18°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

BÖBREK HASTALARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN UKHB’YE ZİYARETpost_views_covad Görüntüleme

kategorisinde, 11 Nisan 2016 - 19:20 tarihinde yayınlandı

UKJ

UŞAK KRONİK BÖBREK HASTALARI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN GENEL SEKRETERLİĞE ZİYARET

Uşak Kronik Böbrek Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Türkoğlu ve yönetim ekibi Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr. Yalçın Atlı’ yı makamında ziyaret ettiler.

Fatih Türkoğlu,” Uşak Kronik Böbrek Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin amacı diyaliz hastaları arasında yardımlaşmayı sağlamaktır. Bizler organ naklini teşvik ediyor, organ nakli için yol gösteriyoruz. Bu alanda Uşak Kamu hastaneleri Birliğine bağlı hastanelerde böbrek hastalarına verilen destek ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederiz dedi.

Genel Sekreter Uzm. Dr. Yalçın Atlı ‘Uşak Kronik Böbrek Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bizleri ziyarete geldiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Hastanelerimizin yöneticileri, çalışanları ve bizler böbrek hastalarımızın sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için hastanelerimizde tıbbi alanda verdiğimiz hizmeti işbirliği ile sürdürmeye devam edeceğiz.

Atlı ‘Böbrek hastaları ve yakınlarını bilinçlendirmek, moral değerlerini yüksek tutmak, sosyal ve ekonomik problemlerini paylaşmak amacıyla kurulan derneğe çalışmalarında başarılar diliyorum. Tüm hastalarımıza sağlık ve huzur diliyorum dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER