UŞAK 2°C
Sisli

BÖLMESPOR LİDERLİĞE DOĞRU YÜKSELİYORpost_views_covel Görüntüleme

kategorisinde, 08 Ekim 2015 - 12:31 tarihinde yayınlandı

BÖLME1

Uşak 1. Amatör takımlarından ve güçlü ekiplerinden olan Bölmespor, GAP Turnuvasına katıldı. Turnuva da rakiplerini adeta hüsrana uğratan Bölmespor galibiyetler serisine devam ediyor. Turnuvada 9 maçın 8’ini galibiyetle sonlandıran Bölmespor, 1 maçı ise yarım kaldı.

Bölmespor ilk etapta Hasan Özdemir’in yardımcılığına Ergün Özenirler getirilerek boşluğu doldurarak ekibini güçlendirdi. Teknik Direktörü Özdemir ve yardımcısı Özenirler’in transfer çalışmalarında 10 futbolcuyu Bölmespor’a transfer ederek şampiyon olmayı hedefledi.

Transfer edilen futbolcuların isimleri ve hangi takımdan geldiği liste şu şekilde; Ramazan Çalışkan (Ovademirlerspor), Savaş Gürpınar ( Ovademirlerspor), Ali Rıza Şahin (Sakarya Hacı Kışlaspor), Ethem Yılmaz (Selvioğluspor), Tolga Ateş (Gurbetçi), Batın Gülez (Yayalarspor), Süleyman Ünlü (Çelikspor), Mertcan Yılmaz (Erzincan Çayelispor), İrfan Akıncı ve Ümit Özgen (Selvioğluspor).

Bölmespor, Uşak GAP turnuvasına katılıp bu turnuvanın ilk maçında Akarcaspor’u Ali Altıntaş’ın ve Ramazan Çalışkan’ın golleri ile 3-0 yendi. Finalde ise Turan İdman Yurdu karşılaşan Bölmespor, maçın 75. dakikasında Bölmespor’un gol yemesi sonucu ve bazı aksiliklerden dolayı maç yarım kaldı. Daha sonra Uşak Belediyespor ile karşı karşıya gelen Bölmespor, 10-1 sahadan galip ayrıldı.

Kütahya Süper Amatör küme takımlarından olan Simav Sitespor ile karşılaşan Bölmespor, sahadan 3-0 sahadan yine galip ayrıldı. Daha sonra deplasmanda Yayalarspor ile karşı karşıya gelen Bölmespor, buradaki maçtan da galip gelerek 5-0 yendi.
Uşak GAP Turnuvasında Akarcaspor ile karşılaşan Bölmespor, yine rakibini yenerek 3-1 sahadan galip ayrıldı. Simav Sitespor’un davetlisi olarak Şaphane futbol sahasında karşı karşıya gelen Bölmespor, galibiyetler serisine devam ederek Simav Sitespor’u 2-0 yendi.

1. Amatör Küme takımlarından olan Çelikspor ile Barış Battal Stadında karşı karşıya gelen Bölmespor, rakibi ile 1-1 berabere kaldı. Hazırlık maçının son karşılaşmasında Kütahya Süper Amatör takımlarından olan Şaphane Gençlikspor ile 1-1 berabere kalarak hazırlık maçlarını tamamladı.

Bölmespor Teknik Direktörü Hasan Özdemir şunları dile getirdi; “ İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Yardımcım Ergün Özenirler beraber eksik gördüğümüz mevkilere transferler ettik. Hazırlık maçlarında iyi olduğumuzu gördük. Geçen sene olduğu gibi hedefimiz şampiyon ve bal ligi.”dedi

Kulüp Başkanı Rıdvan Çetinkaya ise ; “Teknik Direktörü Hasan Özdemir’in yardımcılığına Ergün Özenirler getirilerek hoca boşluğumuzu tamamladık. Hocalar vasıtası ile temas kurduğumuz futbolcuların transferlerini gerçekleştirdik. Geçen sene olduğu gibi başarılı bir sezon geçirip hedefimiz olan Uşak şampiyonluğu ve BAL liginde oynamaktır.” dedi

YORUM YAZBENZER HABERLER