UŞAK 23°C
Sisli
Son Dakika Haberler
  • 16:48

BTP EGE BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI5153 Görüntüleme

kategorisinde, 23 Nisan 2020 - 18:08 tarihinde yayınlandı

Bağımsız Türkiye Partisi Ege Bölge Müfettişi Ahmet Kozak bir Basın Toplantısı düzenledi.

Kozak; Basın toplantısında Bağımsız Türkiye Partisi Merkez Yönetim Kurulu Genel Başkan Prof. Dr. Haydar Baş’ın 14 Nisan’da Hakk’a yürüyüşü sonrasında olağanüstü toplandı.

Koronavirüs salgını nedeniyle online yapılan toplantıda Prof. Dr. Baş’ın oğlu Avukat Hüseyin BAŞ, oybirliğiyle genel başkanlığa seçildi dedi.

HÜSEYİN BAŞ: EN BÜYÜK DESTEKÇİM KADROMUZDUR dedi..

BTP Genel Başkanı Avukat Hüseyin BAŞ, yaptığı teşekkür konuşmasında, şunları söyledi: “Hepimizin başı sağolsun. Biz acıyı yaşıyoruz.
Bu göreve layık görüldüğüm için MYK üyelerine ve parti teşkilatına teşekkür ediyorum. Prof. Dr. Baş’ın davasını en güzel şekilde ve layıkıyla taşıyacağıma, taşımaya gücümün yettiğinin ötesinde çaba göstereceğime söz veriyorum.
Burada Prof. Dr. Baş’ın ‘her bir ilde 50 kabine çıkartırım‘ dediği bu mevcut teşkilatı en büyük destekçim olarak görmenin mutluluğu, gururu ve rahatlığıyla bu görevi taşımaya çalışacağıma hepinize söz veriyorum. Allah hepimiz için en hayırlısını nasip etsin.
Çok güzel günler geleceğine inanıyorum. Bizler Atatürk gibi olmak için, bu davayı sahiplenmek ve sırtlanmak için elimizden geleni yapacağız. Allah da bize bu yolda kutlu kaderler nasip etsin. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Etiketler:

YORUM YAZ



BENZER HABERLER