UŞAK 28°C
Az Bulutlu

BTP EGE BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK: HÜSEYİN BAŞ FARKINI YAŞAYACAĞIZ22544 Görüntüleme

kategorisinde, 08 Mayıs 2020 - 13:52 tarihinde yayınlandı

Bağımsız Türkiye Partisi Ege Bölge Müfettişi Ahmet KOZAK bir Basın Toplantısı düzenledi.

KOZAK Basın toplantısında Bağımsız Türkiye Partisi Genç Genel Başkanı Hüseyin BAŞ’ı tanıttı..

HÜSEYİN BAŞ SOSYAL BİR KİŞİLİTİR…

Sayın Hüseyin Baş, insanları seven, sahiplenen yapısıyla insan kırmayı sevmeyen bir liderdir. Her daim istişareyi seven, olayları kafasında yoğurduktan sonra ortak bir fikir ile hareket eden genç Baş, arkadaşlarına özen göstererek, tek tek sıkıntıları ile ilgilenen bir liderdir.

Yapı olarak yaptıklarını konuşmayı sevmeyen, icraatları ile ön plana çıkan Bağımsız Türkiye Partisi lideri Hüseyin Baş, Haydar Hocamızın yolundan bir santim dahi açı yapmadı. Bundan sonra da açı yapmayacağı aşikârdır.
Aklıselim, zeki olan Hüseyin Baş farkını ilerleyen tarihlerde yaşayacağız. Bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu hep beraber göreceğiz.

Genel Başkan olduktan sonra attığı ilk twitte,”Merak etmeyin, yakında tanışacağız” diyen Genel Başkanımız Hüseyin Baş, Haydar Baş hocamızdan aldığı bayrağı yere düşürmeden daha yükseklerde taşıyacağından emin olun.

HÜSEYİN BAŞ’A GÜVENİN GERİSİNİ MERAK ETMEYİN….

Haydar Baş hocamızla aynı çizgide olan Bağımsız Türkiye Partisi’nin genç, çiçeği burnunda, akıllı, zeki, insanları seven, dürüst, hak-hukuku çok iyi tartıp, ölçüp-biçen lideri Hüseyin Baş ile bir beraber olup, Haydar Baş hocamızın davasını, fikirlerini Dünya’nın zirvesine altın harflerle yazdıracağız dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER