UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,7264
EURO
6,3502
ALTIN
276,28
BIST100
95.522

BTP’Lİ ÇAKIN: HAYDİ BANAZ VER ELİNİ1403 Görüntüleme

kategorisinde, 07 Mart 2019 - 12:17 tarihinde yayınlandı

Yerel seçimler yaklaşırken ilçelerde de hareketlilik başladı.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Banaz Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Çakın’da sahalara indi ve seçim taahhütlerini vatandaşa anlattı.

BTP’li Çakın seçim bölgesi Banaz’da vatandaşlara; biz “Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli ile Banaz Belediyesini yönetmeye, milli devlet sosyal devlet projeleriyle siz kıymetli hemşehrilerimize hizmet etmeye talibiz” dedi.

Bizim Belediyecilik anlayışımız insan merkezli olacak, öncelikle Belediye hizmet binası yenilenecek öğrencilere ücretsiz ulaşım ve burs verilecek, ve söze şöyle devam etti.

Bayanlar bizim dönemimizde sokakta çöpçü değil evinin kraliçesi olacak dedi

Hızlı bir şekilde Belediye kültür merkezleri ve konferans salonları inşaa edilecek ve halkımıza Ehlibeyt’tin tertemiz hayatı fazileti, Mustafa Kemal Atatürk’ü Milli ve Dini kahramanlarımızı anlatacağız ve halkımızı Karun gibi zalimlerin ölüsünden ve dirisinden kurtaracağız.

Şehrimizde okuyan tüm üniversite öğrencilerimizin barınma yeme içme sorunlarını halledeceğiz aç ve açık kimse kalmayacak.

Gençlerimizin sosyal ve kültürel faliyetelerine destek verilecek bununla ilgili tesisler acilen yapılacak.

İlçemize yakışır stadyum yapılacak ve amatör takımlarımıza destek verilecek bu konuda ilçemizin yetiştirdiği değerli antrenörlerden bilgi ve destek alınacak.

Anayolun üzerindeki kavşaklara battı-çıktı yapılacak halkımızın karşıdan karşıya geçmeleri için düzenlemeler yapılacak ve trafik sorunu rahatlatılacak.

Kalkınma kırsaldan başlayacak

Üretici Kooperatifleri ile üretici desteklenecek, Hiç bir üreticinin malı sebil olmayacak.

Esnaf ve sanayicinin yüzünün gülmesi köylünün yüzünün gülmesine bağlıdır diye açıklama yapan Bağımsız Türkiye Partisi Banaz Belediye Başkan Adayı Çakın, Hayvancılık desteklenecek, büyük ve küçük baş üretimi, seracılık, süt üretimi, elma, kiraz, vişne, ve çiçekçilik üretimi ilçe ekonomisine yeniden umut olacak. Bu ürünler ile ilgili tesisler yapılacak.

İlçemiz ekonomisinde turizme önem vereceğiz

Hamam Boğazının suyu bizim dönemimizde kesinlikle boşa akmayacak, bu bölgeye beş yıldızlı termal oteller yapılacak ve macera turizmi ile ilçemiz önce Uşak’a sonra ülkemizin tamamına kapı aralayacak.

Banaz’ın tamamına hitap edecek sosyal alanlar oluşturacağız ifade eden, Bağımsız Türkiye Partisi Banaz Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Çakın, Banaz’a tarihinde görmediği hizmeti biz yapacağız, biz bu işin ehliyiz, sorunları konuşmaya değil çözmeye geliyoruz, her caddeye her mahalleye her haneye faydalı olacağız, bizim dönemimizde dert, tasa, sorun kalmayacak, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın, çünkü Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş Bey’in Milli Ekonomi Modeli, dünyada kabul görmüş ve uygulanan ülkelerde hızlı bir şekilde kalkınma sağlanmıştır başta Rusya ve Çin gibi, Banaz’ımızı Milli Ekonomi Modeli ile hep beraber örnek bir kent yapacağız HAYDİ BANAZ VER ELİNİ diyerek sözlerine son verdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER