UŞAK 15°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

BUGÜNÜN GENÇLERİ YARININ LİDERLERİpost_views_couxs Görüntüleme

kategorisinde, 16 Aralık 2015 - 18:06 tarihinde yayınlandı

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Uşak Üniversitesi Genç Beyinler ve Liderler Topluluğu tarafından “Bugünün Gençleri, Yarının Liderleri” adlı konferans düzenlendi.

Uşak Üniversitesi Mustafa Kemal Paşa Amfisi’nde düzenlenen konferansa Uzman Psikolog Doç. Dr. Ali İlseven konuşmacı olarak katıldı.

Uzman Psikolog Doç. Dr. Ali İlseven, zaman yönetimi, liderlik eğitimi, inovasyon, yaşam koçluğu hakkında bilgi vererek iletişimin öneminden bahsetti. Her şeyin iletişim ile başladığını söyleyen İlseven “Her şeye  iletişimle başlar, iletişimle devam ederiz. İletişim olmadan kişisel gelişim başlamaz. Kişisel gelişimde iletişim modeli önemlidir.”dedi.

Konuşmasında ayrıca genç lider adayları için tavsiyelerde bulunan Uzman Psikolog Doç. Dr. Ali İlseven, liderliğin olmazsa olmazının vizyon olduğuna dikkat çekerek “Vizyon görevdir, hayaldir. Lider olmak için unvana ihtiyacınız yoktur’’ diyerek konuşmasını bitirdi.

NPL Master Trainer’ı, Dünya Master Devi olarak bilinen konuşmacı Ali İlseven’e konferans sonunda üniversitemiz adına Uşak üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemil Ertuğrul tarafından plaket verildi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER