UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

ÇAKICI HASTANEDEN MEKTUP YAZDI289 Görüntüleme

kategorisinde, 11 Mart 2017 - 3:35 tarihinde yayınlandı

Alaattin Çakıcı avukatı Can Sevinç ile hastaneden mektup yazdı.
“Kimse benim adıma konuşamaz! Doktorlara ve sevenlerime teşekkürler, Kamuoyuna ve sevenlerime saygılarımla”

Bir süre önce yatmış olduğu cezaevinden rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılan Alaattin Çakıcı, hastaneden sevenlerine mektup yazdı.

Geçirmiş olduğum ameliyattan dolayı önce Rabbime hamd ve şükürler olsun. Ameliyatımda bulunan tüm doktorlara ve sağlık görevlilerine tek tek teşekkür ederim. Duasını benden esirgemeyen herkesten Rabbim razı olsun.

Sosyal medyada referandum ile ilgili benim adıma yorum getirenler bulunmakta.

Kimse kimsenin beynine ipotek koyma hakkına sahip değildir. Ben söylüyormuşum gibi, benim adıma kimse konuşamaz. Kimsenin bu yetkisi yoktur.

KOYUN CAN DERDİNDE, KASAP ET DERDİNDE

Halen dikişleri alınmamış bir hasta olarak hastanede yatmaktayım. Daha evvelde dile getirdim. Millet iradesine millet olarak saygılı olma mecburiyetindeyiz. Referandum ile ilgili hala birileri Alaattin Çakıcı’nın evet yada hayır demesine bakıyorsa beynini kiraya vermiştir.

ALAATTİN ÇAKICI’YI SEVMEK FARKLI BİRŞEY

Alaattin Çakıcı’yı gerçekten seviyor veya dostuysa, yanlışını da dile getirmek diplomatik bir dil ile, insan olmanın gereğidir.

Not: Kimse benim adıma olumlu veya olumsuz provakatif bir oluşumun içinde olacaksa adam gibi gelir yetkililerden izin alır klavye arkasına saklanmaz. Erkek gibi yüzüme konuşur, kamuoyuna avukatım aracılığı ile saygılarımla arz ederim.

Alaattin Çakıcı
10.03.2017

IMG-20170310-WA0011IMG-20170310-WA0012

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER