UŞAK 12°C
Yağışlı

ÇAKICI: TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM SADAKATİM DEVLETİME TESLİMİYETİM ALLAHADIR626 Görüntüleme

kategorisinde, 14 Aralık 2016 - 18:34 tarihinde yayınlandı

img_20161214_193113

Bolu F tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı bugün sağlık problemleri sebebiyle Bolu Karacasu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine götürüldü.

Emniyet ve Jandarma Teşkilatının geniş çaplı güvenlik önlemi aldığı hastane çıkışı sonrası döndüğü cezaevi önünde Alaattin Çakıcı’nın avukatı Can Sevinç gazetecilere bir açıklamada bulunarak Çakıcı’nın basın açıklamasını okudu.

Sayın kamuoyu ve basın mensuplarına Saygılarımla;
Bel, boyun fıtığı ve dizlerimdeki menisküs ile ilgili bir süre tedavi göreceğim.

Avukatım Can Sevinç ‘e soru soracaksınız, soracağınız soruların cevabını avukatım, benim adıma, benim sözlerimi sizlere aktaracaktır.
Ülkemizin geçirmiş olduğu bu zorlu süreçte ve İstanbul’da Abd ve Batı’nın taşeronu olan PKK ‘nın yapmış olduğu kalleşçe eylem ile ilgili bir açıklama yapmıştım.

Ülkesini seven, hangi partiye mensup olursa olsun, birlik ve beraberlik içerisinde olmalarını kaleme almış olduğum yazıda beyan etmiştim.

Dün mecliste gerçekleşen bütçe görüşmelerinde CHP ‘nın içindeki bir milletvekili bütçeyi tartışması gerekirken Pkk ‘nın ağzıyla konuştu.

Hani teröre karşı üç parti ortak bildiri yayınlamışlardı?

CHP Genel Başkanı Cumhuriyeti, Atatürk ilkelerini demek ki özde değil, sözde savunuyor muş!

CHP’ye liderlik yapacak donanımlı ve karizmatik bir kişiliğe sahip olsaydı son üç seçimde partisi içerisindeki gerçek Atatürkçü’leri ufak ufak tasfiye etmez, ülke genelindeki oyunu en az%3-5 artırırdı.

Lider olsa, Türkiye’nin üzerinde by-pass yapmak isteyen Okyanusötesi ve ABD’nin borazanlığını yapmazdı.

Bazen diyor: Köyde doğdum, üniversite bitirdim, SSK genel müdürlüğü yaptım, mebus oldum, belediye başkan adayı oldum, bir partinin genel başkanlığına getirirdim…

Kurnaz pazarcı mantığıyla insanlar tesadüfen biryerlere gelebilir.

Bir yere gelmek önemli değil. Bir yere geldikten sonra o kişi bir parti Genel Başkanı ise, iktidara gelip milletine hizmet etmek bir genel başkanın en büyük idealidir.

Ne yazık ki, Batıya göbekten bağlı olan hiçbir lider, milletine hizmet edemez, iplerini elinde bulunduranların kuklalığından ileri gidemez.

Sözlerim Kılıçdaroğlu’nun sadece şahsınadır.

Devletine,milletine gönül vermiş hiçbir CHP ‘liye bir sözüm yoktur.

Son 1-2 aydır kendisini izliyorum :gözleri pörtlemiş, üst beynin 4 tarafında farklı şeyler mi görüyor, bir sarhoş gibi dolaşıyor, akıl ve iradesiyle lütfen kendi psikolojik yapısını düzelterek, eğer vatanseverse bağlı bulunduğu merkezlerle ipini koparsın!
Geçirdiğimiz bu süreçte devletin bekası, milletin huzuru için provakatörlük yerine millet olarak kenetlenmemiz gerekir.

Mecliste dün olan görüşmelerde terör ile ilgili konuşan vekil zannediyorum ki, o da genel başkanı gibi üst beyinde farklı şeyler görüyor.
Ben hiçbir partiye mensup değilim.

Kafatasçı olmayan, milletini seven bir Türk milliyetçisiyim.

Sadakatim devlete, teslimiyetim Allah’a dır.
Basın mensuplarına burada oldukları için teşekkür eder, Aziz milletimize saygılarımla arzederim.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER