UŞAK 23°C
Az Bulutlu

ÇALDILAR AMA GÜVEN TİMLERİNDEN KAÇAMADILARpost_views_couuq Görüntüleme

kategorisinde, 25 Mart 2015 - 15:09 tarihinde yayınlandı

güven

Hırsızlık ve Dolandırıcılık olaylarının önlenebilmesi, meydana gelen olayların kısa sürede çözülebilmesi amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğü bağlı Güven Timlerince yapılan çalışmalar neticesinde;

İlimiz kuyumcular bölgesinde şüphe arz eden 1’i bayan 1’i 15 yaşında 2 kişi güven timlerimiz tarafından yakın takibe alındı ve şüphelilerin kuyumcu dükkanlarından birisine girip çıktıklarının görülmesi sonrasında kuyumcu ile yapılan görüşmede; (3) adet altın burma bileziğinin çalındığı anlaşılmış. Şahısların cadde üzerinde çalışır vaziyette bulunan bir araca bindikleri ve kaçmaya çalıştıkları bir esnada güven timleri tarafından yakalandılar. Kuyumcudan çalınan 3 adet burma bilezik yapılan üst aramasında bayanın üzerinden çıktı. Ayrıca bayanın (9) ayrı suçtan arandığı ve cezaevi firarisi olduğu anlaşıldı.

Cumhuriyet Mahallesinde bir ikamete şüpheli şahısların giriş kapısını zorlayarak girmeye çalıştığı öğrenilmesi üzerine, Emniyet görevlilerince belirlenen eşkal doğrultusunda bölgede yapılan araştırmada eşkale uyan (3) şüpheli bayan yakalandı. Yapılan incelemede şüphelilerin Uşak ta ikamet etmediği, bayanlardan birinin (27), diğerinin (21) ve üçüncü bayanın ise (9) adet evden hırsızlık suçundan kayıtlarının olduğu tespit edilmiştir.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER