UŞAK 12°C
Yağışlı

CEMAATLERİN ORANTISIZ PİŞKİNLİĞİ475 Görüntüleme

kategorisinde, 21 Ağustos 2016 - 15:38 tarihinde yayınlandı

CEMAATLERİN ORANTISIZ PİŞKİNLİĞİ VE KAMUYU ELE GEÇİRME ZİKİRLERİ İLE ABD’NİN TÜRKİYE KUŞATMASINDAKİ MENFEATİZMİN HAİNLİĞİ…?
Doğruyu gerçeği bütün açıklığı ile ortaya koymak zorundayız.

Ne kadar acı vericide olsa ne kadar tehdit içersede ne kadar moralimizi bozsada bizim için gerçeği bilmekten daha önemli bir SAVUNMA KALKANI hiçbir zaman olmayacaktır.
GERÇEK 21/08/2016 tarihi itibarıyla bazı mesleklerden tutuklanan fetöcü vatan hainleri sayılarına bakalım…
1.General asker: 6911
2.Emniyet görevlisi:  4288
3.Hakim savcı: 2245
4.Vali ve yardımcısı: 82
5.Kaymakam: 46
———————————-
toplam 21 640..

LÜTFEN DİKKAT
Ayrıca ilk dönem ve gelinen noktada yaklaşık 160 BİNE YAKIN KAMUNUN VAZGEÇİLMEZ devletin gövdesini oluşturan bol paralı bir takım fetö uşakları ve vatan hainlerinden bahsediyoruz ki bu bir devletin felaketi ve karabasanıdır. Daha şu an itibarıyla devlet memurluğu babadan yada anadan miras yoluyla kamudaki bazı idareci ve erklerin çocuklarını kamuda iş garantilemek için..
FETÖ DENEN ENTEL DANTEL ADAMA BEYİNLERİNİ PARALARINI VE HER ŞEYLERİNİ VEREN BU kamu görevlilerinin ailelerine baktığımızda acı bir gerçek ortaya çıkıyor..
KAMU GÖREVLİLERİNİN İDARECİ VE BİR KISIM MEMURLARININ AİLELERİNDE İŞSİZLİK DİYE BİR SORUN OLMADIĞI GÖRÜLÜYOR, NE KADAR İLGİNÇ DEĞİL Mİ..

KLASİK FETÖ AİLESİ BAKINIZ NASIL GENELDE BABA HAKİM SAVCI YADA ÜST KADEME BÜROKRAT ANNE DOKTOR, SAĞLIKÇI YADA ÖĞRETMEN ÇOCUKLARIDA ARTIK NE SEÇERSE KOMUTAN, YADA EMNİYET Çİ, TAMAMI ÜST KADEME …
NASIL OLUYOR. BU KAMU CU LAR FETÖ’NÜN YAMANLAR KOLEJİ MANTIĞI İLE MAAŞLARININ 10 DA 1 İNİ HER AY BAĞIŞLARLAR ÇOCUKLARI DA İŞ YAŞINA GELDİ Mİ SORULAR GELİR YADA MEMURLARIMIZIN BAĞIŞININ RAKAMINA GÖRE OTOMATİK OLARAK HİMMET NİSBETİNE GÖRE MAKAM VERİLİR BU KADAR BASİT. SİZ TÜRK MİLLETİNİ APTAL MI SANDINIZ BUNU BİLMEK İÇİN BAKAN OLMAYA GEREK YOK….
TUTUKLANANLARIN YAPTIKLARI İŞ VE MAKAMLARINA DİKKAT EDİNİZ… BU ÜLKEDE GENERAL’E, POLİS’E, HAKİM’E SAVCI’YA HELE HELE VALİ VE KAYMAKAM’A GÜVENEMEYECEKSEK, ZİRA BU MAKAMLAR ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN SEMBOLÜ OLAN DEMOKRASİMİZİN KORUYUCUSU TABİKİ HAİNLER İÇİN BİR GENEL DEĞERLENDİRMEDİR
SORARIM SİZE KİME GÜVENECEĞİZ.

E1
İç işleri bakanımız Efkan Ala dünkü açıklamasında 17-25 aralık darbesinden önce 81 il emniyet müdüründen 74 ünün Emniyet istihbaratındaki 7 bin çalışandan 6 bin 500 ünün FETÖ’YE MENSUP OLDUĞUNU AÇIKLADI SADECE BU VERİ BİLE BİZE FETÖ DENEN SAPKINLIĞIN KAMU YOLUYLA NASIL ZİRVELERE GELDİĞİNİ İSPATLAMIYOR MU,,,

DAHA NE İNCELEME VE MAHKEME BEKLENİYOR…
GATA asıl görevi dışına çıkarak vatan hainlerinin prosedürdeki sahte kalkanı olmuştur. Sivilleşmelidir, Askeri hekimliğe ince ayar verilmelidir.
AYRICA FETHULLAHÇI OLMAYANLARA ERDO TÜRK,,,
FETÖ’CÜ OLANLARA CENNETLİKLER DENİLİYOIRMUŞ, YURDIŞINDA TABİKİ,,,

BU ARADA ABD’NİN BU PKK VE FÖTÜ İSİMLİ İKİ BÖLÜCÜ İTİ ŞERDE YARIŞIRKEN ÜLKEMİZDE FETÖ’NÜN BOŞALTILDIĞI YERLERE DE, BURAYA DİKKAT LÜTFEN “SÜREKLİ TAPINAN İNANÇSIZLAR YANİ YENİ CEMAAT RANTÇILARI TALİP OLMAYA BAŞLADI.

 

QQQQ

VE BEN DİYORUM Kİ:

CEMAAT İLE DEVLETİN AYNI ÇİZGİ DE OLDUĞU HER AN ÜLKENİN YOK OLUŞUNUN HIZLANMASIDIR, CEMAATÇİLİK İNANÇ BOYUTU VE BİREYSELLİK TAŞIR..
DEVLET İSE DEVAMLILIK ADALET VE EŞİTLİK FELSEFESİ İLE YAŞAMALI, BU CEMAAT BİZİM CEMAAT ZARARLI DEĞİL VS GİBİ ŞEYLER OLMAZ…YANLIŞTIR…..

AMA MAALESEF BEN BU FİKİRLERİMDEN DOLAYI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUM DÖNEMDE “BUNLAR (FETÖÇÜLER.VS.) İLE PKK ARASINDA FARK YOKTUR DEDİĞİMDE NEREDEYSE BENİ DİN DÜŞMANI İLAN EDENLER BU ÜLKEDE İNANÇLI, TUTUCU, KUR-AN SÜNNET VE HAK PEYGAMBER DIŞINDA VATANA SADAKAT VE SEVGİ İLE BAĞ, HELAL KAZANÇ VE SADE BİR HAYAT TARZINDA OLANLARI KÜÇÜMSEYEN RANT CEMAATÇILARI 15 TEMMUZDAN SONRA BEN DAHA İYİ CEMAATİM MODLARINA GİRİYOR..YANLIŞTIR,,, HATADIR…
KAMU KURUMLARINDAKİ ESAS DEVLETİN KUTSALLIĞINA HELAL GETİRMEDEN HALKA HAK ADINA HİZMET TARAFSIZ VE DEVLETİ KORUYARAK ADALETLE GELECEK İÇİN VATANIN MİLLETİN BEKASI İÇİN ÇALIŞIR..

YOKSA BİRİLERİNİN KENDİ MENFAATİ İÇİN KONUMUNU KULLANDIRMA VE MAŞALAŞMASI İSE VATAN HAİNLİĞİNİN KRALI VE HAYSİYETSİZLİĞİN BAĞLIĞINI YAPMAKTIR Kİ, BU İNSAN FITRATINA AYKIRIDIR…

15 TEMMUZ İÇ ŞAVAŞ VE İŞGAL SALDIRISI GÖSTERMİŞTİR Kİ, ŞU ANA KADAR ELE GEÇEN PARA MİKTARI YAKLAŞIK 180 MİLYAR DOLAR. VE FİNANSÖRLERİ VE KASALARI ÇIKTIKÇA ŞAŞIRACAĞIZ..

 

WWWWWWWWW
SAPIKLIKTA SINIR TANIMAYAN BU KAFİR KAFALILAR FETÖ’CÜLER KUR-ANI KERİM’İN MEALİNDE BİZANS HARİTASI KOYACAK KADAR KAFİRDİR.
VELHASIL DOSTLARIM, 15 TEMMUZ GÜNÜ ABD VE İNGİLTERE İSRAİL’İNDE KATILIMIYLA ŞEYTAN ÜÇGENİ TAMAMLANMIŞ BİR ŞEKİLDE SAVAŞ GEMİLERİNİ BİLE YAKIN SULARDA BEKLETİRKEN HALKIN ÖZGÜRLÜK AŞKINA YENİK DÜŞEN BİZİM BESLEDİĞİMİZ HER ŞEYİMİZİ EMANET ETTİĞİMİZ, TSK YA VE KAMUYA SIZMIŞ HAİNLERİN VASITASIYLA HER ŞEYİ DENEDİLER OLMADI OLMAYACAK NEDEN Mİ BU ÜLKENİN, BURAYA DİKKAT ,,,
79 MİLYONUN YAKLAŞIK 75 MİLYONU ALIN TERİ VE EMEKLE GEÇİNİYOR…KAMUDAKİ 3 MİLYON 250 BİN CİVARINDAKİ MEMURU (BURADA SÖZÜMÜZ SUÇLULAR İÇİNDİR ŞEREFLİ VATAN EVLATLARI DAHİL EDİLMEMİŞTİR, YARASI OLAN MİSALİ.) BU TÜRK’LÜK LE ALAKASI OLMAYAN DİN TACİRİ SAPIK FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ VE ONUNLA İKİZ PKK ABD’NİN VE ŞER GÜÇLERİNDE KATILIMI İLE BU CENNET VATANIMA YAPMAK İSTEDİKLERİ İSTİLA VE İŞGAL SAVAŞINI HALK VE DEMOKRASİ KAZANMIŞTIR…

O ZAMAN BU İŞİN İÇİNDE KİM OLURSA OLSUN DEVLETİ TEMİZLEMEK ŞARTTIR, ZİRA DUYGUSALLIK ESARETİ GETİRİR.
BU KANSERLİ UZUVLARDAN KURTULMAK ÇÖZÜM OLACAKTIR. ZİRA ABD DENEN ŞEYTANIN ETE KEMİĞE BÜRÜNMÜŞ ŞEREFSİZ ZİHNİYET TÜRKİYE’Yİ KUŞATIYOR LÜTFEN DİKKAT… BUNLAR EMELLERİNE ULAŞIRSA BİZLERİ İÇERİDE BOĞACAK YOK EDECEK, KENDİSİ İÇİN SOYLULARI İLE BERABER KENDİNE YAZLIK SATIN ALMIŞ AĞA MİSALİ TOPRAK EDİNECEK AKLINCA..
ABD, CIA, VATİKAN’IN GÜLEN’E KEFİL OLDUĞUNU ANLAMAK İÇİN ŞU ANDA PENSİLVANYA DENEN YERDEKİ ÇİFTLİĞİ VE YAŞADIĞI YERE 8 TANE HAVA ALANI 20 DAKİKALIK MESAFEDE VE KANADA’YA İSE 40 DAKİKADA OLAŞABİLİYOR…VE TAPINAKÇILAR VE ABD’NİN ÖZEL KORUMASI İLE GECELERİ UYUYAN BU YAHUDİLERDEN PARA ALIPTA MEHDİLİĞİNİ İLAN EDEN BU ADAM KARANLIĞIN, ŞEYTANIN İBLİSİN OĞLUDUR, YANDAŞLARIDA ONUNLA AYNI KEFEDEDİR…

 

E2

SON SÖZ OLARAK SEVGİLİ DOSTLARIM BEN VE BENİM MİLETİM VATAN İÇİN CAN VERMEYİ ŞEHADET GETİRİRKEN Kİ HAZ VE DUYGU İLE YAŞAMAYA DEVAM EDECEĞİZ…..

TARAF GÜTMEKSİZİN SİYASET KURUMU ÇALIŞMALIDIR…

ANA TEMA OLAN BİRLİK İÇİN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇALIŞTIĞI KADAR ÇALIŞALIM.

ONA SAHİP ÇIKALIM DÖRT ELLE SARILALIM.

O BİZİ YANLIŞ YERE GÖTÜRMEYECEKTİR.
EĞER BU PİSLİKLER TEMİZLENMEYE ÇALIŞILIRKEN HALA KALIRSA ONLARI DA HALK BİR BİR TEMİZLEYECEKTİR…

BU ÇANAKKALE’DE Kİ VATAN SEVDASI İLE AYNI AYARDA GÖRÜLMELİDİR….

TOHUM ŞAÇ, BİTMEZSE TOPRAK UTANSIN,
HEDEFE VARMAYAN MIZRAK UTANSIN,
HEY GİDİ KÜHEYLAN, KOŞMANA BAK SEN,
ÇATLARSAN DOĞURAN KISRAK UTANSIN…
*****NECİP FAZIL KISAKÜREK*****

ARTIK BU MİLLET BU FETÖ -PKK VS İŞBİRLİKÇİLERİNİN MANTIĞINI BİT PAZARINDA SATMIŞTIR, BIRAKMIŞTIR KALKAMAZ  ARTIK KAZAN YADA DİĞER BİR TARİFLE KAZAN KALDIRANIN CENNET ÜLKEMDE YERİ DAR AĞACI OLACAKTIR…

*****MERHABA YENİ TÜRKİYE**************

**ARAŞTIRMACI-SİYASET BİLİMCİ-YAZAR **YAŞAR CANTÜRK-KÖROĞLU******

ÇÇÇÇ

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER