UŞAK 18°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

CHP Lİ MUSTAFA DÖNMEZ BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI VERDİpost_views_covna Görüntüleme

kategorisinde, 11 Ocak 2015 - 21:16 tarihinde yayınlandı

DÖNMEZ

MUSTAFA DÖNMEZ’DEN BASIN MENSUPLARIYLA TANIŞMA TOPLANTISI

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dönmez, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Bu toplantının resmi aday adayı açıklaması olmadığı belirten Mustafa Dönmez, tanışma ve sohbet amaçlı bir program düzenlediklerini ifade etti.

Konuşmasına başlamadan önce bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Mustafa Dönmez, basın mensuplarının maddi ve manevi fedakârlıkla, hatta tüm zorluklara rağmen, kamuoyunu haberdar etme görevini azimle yaptıklarını belirtti.

Parti tüzüğüne göre seçim takviminin başlamasının ardından bütün aday adaylarının parti binasında resmi açıklamayı yapacaklarının söyleyen Dönmez, yaklaşık 12 yıldır genetiği ve yörüngesi değiştirilmeye çalışılmış, tam bağımsızlığı kuşkulu, üniter yapısı değiştirilmiş, laik, demokratik hukuk sistemi sekteye uğratılmış bir Türkiye’de yaşamakta olduklarını söyledi.

Ayrıca Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dönmez konuşmasında şunlara değindi :
“Ne yiyeceğimizi, ne içeceğimizi, ne giyeceğimizi, nasıl yaşayacağımızı, kaç yaşında evlenip kaç yaşında çocuk yapacağımızı dikte etmeye çalışan, adalet apoletsiz bir diktatörlük tarafından yönetilmekteyiz.

Türkiye’de hukuk ve adalet adına, demokrasi anlamında, çağdaşlık ve laiklik anlamında, ekonomi ve dış politika anlamında, dini ve etnik gelişmeler anlamında öylesine büyük çelişkiler yaşanıyor ki, ben ve arkadaşlarım Uşak’ımız için, Türkiye’miz için ellerimizi taşın altına koymak adına yola çıktık.

Çünkü, Ülkemde çekilen acılar, kötü insanların şiddetinden değil; iyi insanların sessizliğindendir.”

YORUM YAZBENZER HABERLER