UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

CHP NİN SIRADIŞI ADAYI ULUSAL MEDYANIN DA DİKKATİNİ ÇEKTİpost_views_covff Görüntüleme

kategorisinde, 16 Mart 2015 - 16:29 tarihinde yayınlandı

CHP

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Aday Adayı Nurullah Çavuşoğlu, aday adayı tanıtım toplantılarında, düzenlenen ev ve kıraathane toplantılarında yaptığı konuşmalarla ulusal medyanın da gündemine girmeyi başardı.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesinde aday adayları kıyasıya yarışırken, CHP Uşak’ın aday adayı ve renkli siması Nurullah Çavuşoğlu, parti toplantılarında yaptığı konuşmalarla ilgiyi üzerine çekti.

KONUŞMASI SALONU AYAĞA KALDIRDI!

Çavuşoğlu, Banaz’da tıklım tıklım dolu salonda yaptığı konuşmada, hitap şekli ve konuşmasının içeriği ile siyaset meydanının aranan yüzü olduğunu hissettiren Çavuşoğlu; partililerin de beğenisini ve takdirini topladı. Yerel medyada Uşak’ta söz sahibi olan Nurullah Çavuşoğlu, aday adayı olduktan sonra yaptığı konuşmalarıyla ulusal medyada da ses getirdi. Cesur ve sert konuşma tarzıyla partilere hitap eden Çavuşoğlu’nun konuşmaları sık sık alkışlarla kesilerek tebrik edildi.

ÇAVUŞOĞLU; HÜRRİYET, MİLLİYET GİBİ BASIN KURULUŞLARININ TAKİBİNDE!

Çavuşoğlu’nun iddialı ve kendinden emin tarzıyla sarfettiği cümleler, ulusal medyanın da ilgisini çekerken; Hürriyet, Milliyet, Mynet gibi Türkiye’nin önde gelen ulusal basın kuruluşları da bu söylemlere yazılı ve görsel yayın organlarında yer verdiler. Mesleğinin gazetecilik olması sebebi ile de fark yaratan ve renkli siması ile dikkat çeken Çavuşoğlu,  cesur söylemleriyle bundan sonraki çalışmalarında da medyanın, gözünün üstünde olacağı bir isim olarak kamuoyunda konuşuluyor.

YORUM YAZBENZER HABERLER