UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI NURULLAH ÇAVUŞOĞLU: BU KÖTÜ GİDİŞE DUR DİYELİM!post_views_covbp Görüntüleme

kategorisinde, 18 Mart 2015 - 15:27 tarihinde yayınlandı

ÇÇÇÇÇÇÇÇ

Chp Uşak Milletvekili Aday Adayı Nurullah Çavuşoğlu, Sazak, Tatar, Selçikler ve Pınarbaşı ziyaretlerinde ülkenin gidişatının kötü olduğunu vurgulayarak, bu kötü gidişe bir dur demenin zamanının geldiğini söyledi.

MAÇIN BİR TARAFI KURALSIZ, DİĞER TARAFI İSE KURALCI!

Gazeteci olarak; bugüne kadar bir maç spikeri vazifesi gördüğünü; ancak, maçta bir tarafın kuralcı olduğunu diğer  tarafın ise kuralları tanımayarak mücadele verdiğini bu nedenle de mücadeleyi dengelemek adına, haksızlığı uğrayanların, zulme uğrayanların ezilenlerin sesi olmak adına sahaya kendisinin indiğini söyledi.

FAKİRLİKLERİMİZİN SEBEBİ ZENGİNLİKLERİMİZDİR!

Ak Partili bir ismin kendisine CHP’nin fakir bir parti olduğunu, Ak Parti’nin ise zengin bir parti olduğunu ve bu yüzden seçimleri kazanamayacaklarını söylediğini, buna karşılık o isme fakirliğinin sebebinin zenginlikleri olduğunu, Ak Parti’nin zenginlikten başka gurur sebebi olmadığını, ancak CHP’lilerin kişiliğinin, alnının aklığının, dürüstlüğünün ve milletin gönlündeki sevginin esas zenginlikler olduğunu söyledi.

KAFAMIZA AKIL KOYMAZSAK, İŞGALE UĞRAYABİLİRİZ!

Ülkenin geldiği noktanın hiç iyi olmadığını ve gidişatın da kötü olduğunu belirten CHP Uşak Milletvekili Aday Adayı Nurullah Çavuşoğlu; “kafamıza akıl koymazsak, işgale uğrayabiliriz” ifadelerini kullandı.

TÜRK MİLLETİ DÜNYAYA NİZAM VERİR!

Dünyanın Türk Milleti’ni beklediğini, dünyada gözyaşının, zulümün baş gösterdiğini bunun sebebininse Türk Milleti’nin tasarrufunun dünyadan çekilmesi olduğunu söyleyerek; Türk Milleti’nin dünyaya nizam verdiğini belirtti.

TÜRKİYE’NİN ÖDEYECEĞİ FAİZ MİKTARI SIFIRDAN İNŞA EDİLMİŞ 7 UŞAK’A BEDEL!

Türkiye’nin 800 milyar dolar civarında toplam borcu bulunduğunu, 220 milyar dolar ise faiz borcunun bulunduğunu söyleyen CHP Uşak Milletvekili Aday Adayı Nurullah Çavuşoğlu; bu rakamın sıfırdan inşa edilmiş 7 tane Uşak’la eş değerolduğunu söyledi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER