UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ SİVASLI’DA ANAOKULU AÇTIpost_views_coveu Görüntüleme

kategorisinde, 06 Ocak 2016 - 0:51 tarihinde yayınlandı

??????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????

Sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Uşak Sivaslı İlçesinde hayırsever bir aile tarafından yaptırılan Maviay isimli iki derslikli anaokulunun açılışını yaptı.

Açılışa Uşak Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, İl genel Meclisi Başkanı Mehmet Acar, Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Sanatçı Gülben Ergen ve Başkan Yardımcısı Elvan Oktar katıldı.
Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, yaptığı konuşmada derneğin çalışmalarının önemini vurguladı.
Şahin, “Hayırseverlerin eğitime sağladığı katkı, bu ülkenin geleceğine konan bir tuğladır. Hayırsever ailemizi ve dernek çalışanlarını kutluyorum” dedi.

Açılış töreninde Sanatçı Gülben Ergen, “2016 yılına Uşak’ın Sivaslı ilçesinde bir anaokulu açarak girdiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün burada çocuklarımızın ve ailelerin yüzlerinde gördüğümüz o mutluluk ifadesi, gelecekteki çalışmalarımız için de büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Ülkemizin her yerini çok seviyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde 81 anaokulu açma hedefimize emin adımlarla yürüyoruz, dernek olarak bugüne kadar 27 şehirde 31 anaokulu yapılmasına vesile olduk, burada açtığımız bu okulumuzu da her zaman olduğu gibi annelere emanet ediyorum ve herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER