UŞAK 13°C
Parçalı Bulutlu

DR. ALİM TUNÇ: 1 KASIM’DA TEK BAŞINA İKTİDARIZpost_views_couxc Görüntüleme

kategorisinde, 27 Ekim 2015 - 11:09 tarihinde yayınlandı

AAAAAA

Ak Parti Uşak Milletvekili adayı, 22. Dönem Milletvekili Dr. Alim Tunç, son günlerde Ak Parti’nin bölüneceği yolundaki söylentilere “biz biriz kimse bölemez” yanıtını verdi.

Seçimlere kısa zaman kala muhalif partilerin Ak Parti’den iyice korktuğunu şimdide bölünme palavraları uydurduğunun altını çizen Dr. Alim Tunç, “13 yılda ülkemizde yaşanan ekonomik kalkınma, kültürel değişim, küresel güç olma yolundaki emin adımlarımız ortada. Bunu çekemeyen başarımızı kıskanan gruplar şimdide partimizi bölmek için senaryolar uydurmaya başlamıştır” dedi.

1 KASIM’DA TEK BAŞINA İKTİDARIZ

1 Kasım seçimleri öncesinde artık Ak Parti’nin tek başına iktidarı kesinleştiğini bu yüzden muhalefetin artık son kozlarını oynadığını dile getiren Dr. Alim Tunç, “Seçimlere çok az zaman kala artık muhalefet partileri ve Türkiye’nin büyümesi ve gelişmesini istemeyen bazı gruplar, artık son kozlarını oynuyorlar. Ak Parti’nin bölünmesini isteyen bu gruplar 1 Kasım’da Ak Parti’nin tek başına iktidarını ülke olarak kutlarken ne yapacağını çok merak ediyorum. Her zaman milletinin yanında olan, milletin efendisi değil hizmetkârı olan partinin, başarısını istemeyenler 1 Kasım’ı beklesinler” dedi.

MİLLETİMİZ YANIMIZDA

Tüm vatandaşları Ak Parti saflarına davet eden Ak Parti Uşak Milletvekili adayı, 22. Dönem Milletvekili Dr. Alim Tunç, “Daha önce hangi görüşü benimsediği hiç fark etmez. Yeter ki doğru kararı versin. Bizim halkamız çok geniş herkesi kabul eder. Millet bizim yanımızda bizde milletimizin yanındayız. 7 Haziran’da verilen ara şimdi daha güçlenmemize daha çok kenetlenmemize vesile olmuştur”

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER