UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

DSP UŞAKTA HIZLI BAŞLADI333 Görüntüleme

kategorisinde, 23 Şubat 2019 - 0:50 tarihinde yayınlandı

DSP Uşak belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı 31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetim seçimleri öncesi gece-gündüz, kapı kapı gezerek projelerini anlatıyor.

Ali Osman Aşcı seçim çalışmaları kapsamında dün Kemalöz mahallesin de kurulan Perşembe pazarını, bugün de Cuma pazarlarını ziyaret etti. Demokratik Sol Parti belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı gezdiği pazar yerlerin de alıcı ve satıcılarla sohbet ederek destek istedi.

Ali Osman Aşcı ,ilimizin esnaflarını ziyaret etmeye devam ediyoruz. Şimdi de pazar yerlerini geziyoruz. Pazar yeri ateş pahası. İnsanlar alım güçlüğü içindeler. Halkın satın alma gücünün düşmesinden dolayı esnaf da tezgahlarının başında boş bekliyor. Esnaflarımız da yaşanan sıkıntılardan muzdaripler. Ekonominin geldiği durum ortada ve bazı gerçekleri saklama imkanı kalmamıştır. Demokratik Sol Parti olarak düşüncelerimizi yurttaşlarımızla paylaşıyoruz, üreticilerimizle paylaşıyoruz. İnanıyorum ki bu seçimlerde Uşak geleceği için yep yeni bir yol açacaktır. Demokratik Sol’un Ak güvercininin aydınlığı Uşak belediyesinden başlayarak ülkemizi dalga dalga saracaktır dedi.

DSP Uşak belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı, gezdiği pazar yerlerinde vatandaşlar ile sohbetleri sırasında hatıra fotoğraflarıda çektirdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER